Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vannak még ilyen fiúk? (Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen fiúk? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan fiúkra gondolok akik szeretik a régi filmeket, nem cigiznek, nem isznak, nem járnak mindennap buliba. Írnának kézzel írt levelet a barátnőjüknek, szeretik a természetet és normális kapcsolatra vágynak?

Írjatok nyugodtan:)

-egy tini lány



dec. 4. 17:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem így összesen szinte esélytelen. Az, hogy van olyan aki ezekenek az elvárásoknak részben vagy nagyobb részben megfelel: talán.
dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
31%
Normális kapcsolat? Kézzel írt levél? Vagy ez, vagy az:)
dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
#2es Miért üti egymást a kettő?
dec. 4. 18:21
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Azt a mindenit, telitalálat! Pontosan ugyanez vagyok, amit leírtál, annyit tennék még hozzá, hogy soha nem ittam, nem piáltam, nem cigiztem, (és nem is akarok!) plusz sose jártam bulikra semikor, sehova, nem is akarok.

És igen, régi vágású vagyok, a régebbi filmekért és a klasszikus zenéért odavagyok, és vágynék egy valódi, normális kapcsolatra, de helyette örökké csak belerokkantam lelkileg, és más nem maradt, csak a szívfájdalom és a csalódás a lányokban, sajnos. :(

Még annyit kihagytam, hogy versírással is próbálkozom...

dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyjából ilyen vagyok és a barátaim is hasonlóak, szóval nyugi, nem haltunk ki.:(
dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
*:)
dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 October15 ***** válasza:
100%

Szerintem viszonylag sok ember nem cigizik, nem alkesz és nem jár mindennap buliba. A régi film és a levélírás meg annyiba kerül hogy megkéred hogy ugyan nézzétek már meg xy filmet meg ha már úgyis ott az a toll...


Meggyőzhető vagyok, elviseled a kígyóimat írok kézzel levelet, deal? :D

Értem mire akarsz kilyukadni de nem hiszem hogy ezekkel sikerülne leszűkíteni a kört.

dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
100%
Igen.
dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
Már régen kinőttem a tini kategóriából -szóval nem vagyok érintett a kérdésben- de látom a fiatalabb barátaim között, hogy igen, szerencsére vannak még ilyen fiúk is.
dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!