Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lenne a helyzet megoldása?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyzet megoldása? (Kifejtés lent)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan fél éve vagyunk együtt, köztünk minden oké, de a környezetben vannak nehézségek. Az első baj az, hogy a családja eléggé zárkózott, és bár alapvetően kíváncsiak rám, mégsem nagyon engednek be maguk közé mást, ezért eddig nem voltam náluk. Ez annyira még nem is lenne baj, de sokszor a barátnőm nem kap tőlük pénzt, hogy elutazhasson hozzám, ami így egy ellentmondásos helyzet, mert ő se tud jönni, meg én se tudok menni. Arról (tudtommal) szó sincs, hogy elleneznék a kapcsolatot, de mégis néha megmakacsolják magukat, ami az én pénztárcámra van kihatással.

Ti mit tennétek? Hogyan oldanátok meg a helyzetet?



2022. dec. 14. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgulnék. Nincs probléma, mindennek eljön az ideje.
2022. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, ez a legjobb megoldás, esetleg beszélni a lány szüleivel, vagy dolgozni
2022. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 16 elmúlt, akkor tud diák munkát vállalni. Ha egyszer elmegy, már megvan az utazásra az összeg.

Feltéve, ha elengedik. Mióta vagytok együtt?

2022. dec. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!