Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez most miért van szerintetek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miért van szerintetek? A barátnőmmel meg az ő barátnőjével úgy volt hogy lemegyünk a balcsira, folyt lent?

Figyelt kérdés

Szóval megvolt beszélve hogy hármasban lemegyünk a balatonra, aztán a barátnője szólt hogy jönne velünk egy másik barátnője is, megbeszélte a barátnőmmel már. A barátnőm meg erre felháborodott hogy akkor ő nem jön. És nem is mentünk ez miatt. De nem értem hogy mi baja van? A csajt elmondta mindenféle ribinek, állítólag régebben összekaptak valamin, de már kibékültek. Szóval ezért nem értem az egészet. De nem lehet kihúzni a barátnőmből semmi infót. Viszont elég nagyszájú vagány csaj, ez nem jellemző rá, hogy akkor ő ne jönne valahova,mert valaki jön. Ti mire gondolnátok?

A másik kérdésem meg az hogy a barátnőm barátnője miért nem mondta hogy akkor szól a csajnak hogy ne jöjjön, hanem kijelentett hogy ő már megbeszélte ha megyünk akkor jönnek ők is, nem teljesen így mondta persze de ez volt a lényeg.



2023. jún. 22. 12:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
A megbocsájtás nem egyenlő azzal, hogy minden el van felejtve és szeretni fogjuk a másikat. Én is sokszor megbocsájtok embereknek, de amúgy az életben többet nem akarom őket látni.
2023. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ha itt ez van akkor a barátnőm barátnőjének ezt tudni kellene, mivel azt is tudta hogy kibékültek.
2023. jún. 22. 13:02
 3/17 hungarikum_202 ***** válasza:
55%
Látod, a nők csak az ideget basszák az emberbe.
2023. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Az utolsóval nő létemre egyet kell értsek, sok felesleges civakodás okozói mi vagyunk vagyis igazából hajlamosak vagyunk rá. Nincs kivétel mert mindegyikünkben dolgoznak hormonok stb. a kérdés az hogy mennyire engedjük el ezt magunkban és mennyire esünk át a ló tulsó oldalára, az ilyen hisztiket sose értettem, és számomra akit utálok vagy elhordok mindennek (mindenki ilyen legyen bármilyen nemű ha utálja a másikat akár szebben akár csúnyán de ez van) azzal nem fogok haverkodni, nem akarok egy percet sem eltölteni vele nem hogy egy egész napot jó pofizni. Bár ez nem én vagyok, lehet másnak magyobb bőr van az arcán.
2023. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár ez én vagyok lehet másnak nagyobb bőr van az arcán.*
2023. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, valami pasin veszekedtek anno.
2023. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6

Nem pasin veszekedtek. Együtt mentek volna szilveszterezni egy buli a barátnőm meg a barátnője, erre ez a csaj elhívta valahova az nap egy másik buli a barátnőm barátnőjét az meg elment vele. De ahova mentek volna a barátnőmék ott inkább a barátnőjét ismerték, így a barátnőm otthon maradt. Ők meg posztolgatták hogy milyen jól érzik magukat. na ezen vesztek össze.

2023. jún. 22. 13:55
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező olyan hülyén írsz legalább nevezz meg betűket, mert ez a barátnőm barátnője ez a barátnő az a barátnő totál nem egyértelmű.
2023. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8

Így is elég hülyén hangzik, de tessék:)


Legyen a barátnőm "M"

a barátnőm barátnője "T"

a harmadik csaj aki miatt nem mentünk "A"


Szóval Együtt mentek volna szilveszterezni egy buliba M meg T, erre A elhívta valahova az nap egy másik buliba T-t az meg elment A-val. De ahova mentek volna a M-ék ott inkább T-t ismerték, így M otthon maradt. T meg A meg posztolgatták hogy milyen jól érzik magukat. na ezen vesztek össze.

2023. jún. 22. 14:15
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Na így már másabb mint barátnőm barátnője és annak a barátnője minden egyes mondatban. Na jó, a lényeg az lehet hogy féltékeny mert hogy jól érezték magukat ott. A kérdés csak az hogy ha ennyire bántotta miért maradt inkább otthon? Kit érdekel hogy csak egy valakit ismerek, főleg úgy hogy ha azzal elvagyok. Azért nem maradok inkább otthon. Az a baj rossz döntést hozott most meg issza a levét.
2023. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!