Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A pasim azt mondja nincsenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt mondja nincsenek érzései, mit tehetek ezzel?

Figyelt kérdés

Szóval rövidre fogva, a lényeg hogy észrevettem már, hogy olyan mintha a páromat nem érdekelné semmi. Mindig meghallgat, és segít, de ő egyáltalán nem nyílik meg, annyit mondd, hogy nincs semmi baja. Nagyon zavart már, hogy úgy éreztem hogy már nem szeret, nem hianyzom neki, csak el van velem.

Tegnap este fölhoztam a témát, hiszen most előszőr volt az, hogy nem tud átjönni, így két hétig nem látjuk egymást, ami nyílván nekem rosszul esik, de neki mintha meg se kottyanna. Szóval igen, kicsit feszülten de elmondtam neki, hogy engem zavar, hogy egyáltalán nem érzem magam szeretve, hiába imádom ezt az embert és vagyok szerelmes belé, és tervezek hosszútávra vele.

Erre mondta azt, hogy nem tud érzéseket érezni, csak gondolatban tudja, hogy mit kellene éreznie, illetve, hogy “nem értem miért nem hiányzol pedig én szeretek veled lenni”. Igazából nagyon betett az egész, eddig azt hittem én kötődöm túlságosan, magamat bántottam emiatt, viszont most teljesen átfordult az egész. Ő is azt mondta, hogy fél hogy túlságosan ragaszkodom hozzá, és nem akarja, hogy a jövőben rossz legyen nekem amikor nem fogunk tudni annyit találkozni. De nem vagyok hülye, nem vagyok betegesen ragaszkodó, csak ezt éreztem már egy ideje amit föntebb leírtam. És hiába a millió pozitív dolog, de ezt most olyan problémának látom, amit muszáj megoldani, vagy mehet a kukába az egész. Mert én ezt nem fogom bírni, néha olyan mintha tényleg egy fapapucs lenne mellettem érzelmileg.

Mondtam neki a pszichológust, de ő képtelen elmenni egyhez. Innentől már nem tudom mit csinálhatnék, azon kívül hogy türelmes vagyok és toleráns egy ideig.



dec. 7. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Irányodban nincsenek érzései. :)
dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Valahogy azt nem tudnám elhinni, azt mondta, hogy szeret engem csak ezt nem tudja megélni. Szeret velem lenni, és jól érzi magát velem, de ő nem tud senkihez kötődni, így én nem szoktam hiányozni neki.

Nagyon fáj, de én nem akarom eldobni a kapcsolatot ezért. Tisztában vagyok vele, hogy hosszútávon ez sehogy se jó, de most csak nagyon félek, és próbálok reménykedni, hogy ezzel lesz valami.

dec. 7. 08:58
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Keresel olyat, akinek vannak.
dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán érthető, hogy mit akarsz megoldani? Itt nincs probléma. Fájdalmas lehet, de nem szeret már téged.

Burkoltan közölte, hogy elmúlt, erre te pszichológushoz küldenéd. Engedd el, mert ebből tényleg üldözés és nyomozás, vádaskozás lesz.

dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lefeküdtél vele, elkezdtél hozzá kötödni és ragaszkodni stb.

Ő meg már semmit sem érez. Ennyi

dec. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
72%
Szomorú, hogy ilyen pasinak van barátnője!
dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos 4 esnek van igaza

Nagyon finoman elmondta nem szeret, ennyi, vége ...

Csak nem akar megbántani még jobban

Tudom miről van szó , átéltem

Sajnálom

N

dec. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elmondta, hogy nem hiányzol neki. Ne ragaszkodj valakihez, aki el van már nélküled is.

Engedd el.

Sajnálom.

dec. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!