Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mivan ha a barátomnak megtetsz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan ha a barátomnak megtetszett egy másik lány, és be is folyásolja a barátomat velem kapcsolatban???

Figyelt kérdés

A barátom kiköltözött külföldre fél éve dolgozni, az utóbbi idők nagyon nehezen mentek, volt hogy nem is beszéltünk egy nap, teljesen azt érzem hogy eltávolodott tőlem. De én nagyon szerelmes vagyok belé.

Illetve egy hónapja mèg megígérte nekem hogy hazaköltözik, és el is kezdtük tervezni a jövőnket, hogy milyen jó lesz újra együtt és bepotolni mindent . És egy hónapig abban a tudatban is voltam hogy tényleg hazakoltozik januárban, mert ő is folyton erről beszélt.


De aztán jött az, hogy megismerkedett egy lánnyal a baráti társaságukban. És eddig még csak egy napot töltöttek együtt .. de azt érzem ő folyasolta be. Mivel a barátom a találkozó után egyszercsak benyögte , hogy nem költözik haza .

Mivan ha rájött arra, hogy nem fogja senki miatt feladni az álmait, és hogy inkább keres ott kint egy lányt?

Nagyon rosszul esik.. én nekem meg mondta hogy tartsak ki mert jön Haza srb, most meg hallani se akar erről.



dec. 11. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már talált ott kint egy mást. Ideje elkezdeni neked is keresgélni mást.
dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

*befolyásolja is


Szakíts!

dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Már dugtak is nyugi....
dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Thunderfairy ***** válasza:
94%

Talán kezdhetnél új srác után nézni. Új barátnője van.


Együttérzek veled.

dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Értsétek már meg, hogy a befolyásolja nem elváló ige. Nincs olyan, hogy "be is folyásolja". Ez olyan, mint ha azt mondanád, hogy csi is nálta.


Itt egyszerűen az van, hogy a pasi amikor kiment, még veled tervezte a dolgokat. De utána ott megismert egy csajt. Ő ott van kéznél, nem kell rá várni, nem kell nélkülözni, nem kell szex nélkül élni. Sajnos ez ennyi volt.

dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan
dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És akkor én mit kezdjek magammal ? Nem tudom hogy hol tudnék ismerkedni, buliban nem szeretnék.
dec. 11. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Hat ez sajnos kuka. Ha nincs hol ismerkedni irj nyugodtan
dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, lecserélt...:(
dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!