Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha mind a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha mind a ketten kedveljük egymást de a srác még nem akar kapcsolatot "mert túl korainak érzi még"????????????????(mármint nem velem nem akar hanem egyáltalán)

Figyelt kérdés
dec. 24. 19:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Én nem értem hogy ha most mind a ketten kedveljük egymást akkor miért ne lehetne...:/
dec. 24. 19:27
 2/10 anonim válasza:
83%

Nem akarja magát ilyen korban elkötelezni.

Van már rossz tapasztalata ezért nem akar annál többet.

dec. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Te miért sietteted?

A kedvelés nem jogalap arra, hogy kapcsolatba lépjetek... Lehet, ő nem olyan fejjel megy a falnak típus, mint a tinik közül 10-ből 9.

dec. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Kár, hogy nem engem találnak meg ezek a lányok, bezzeg én mindig rögtön akarok (akartam) kapcsolatot, és én kaptam ezt: túl korainak érzem még." Szóval mostmár leszarom, kérdező, ha van kedved írhatsz nekem, én leszek 2 nap után a pasid, ha ismerlek, egy utolsó próba.
dec. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

4-es

Attól függ ha nagyon jó pasi vagy, ha átlagos akkor jön a kifogás, túl korai, vagy mert ez vagy az

dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
#5 Igen, az volt a vicces, amikor a csajnak 4 hónap után is még "túl korai" volt, szánalom. :D
dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Semmit. Keresel olyasvalakit, aki értelmes. Az ilyen kifogásokat mindig azok hozzák fel, akiknek valami jókora defektjük van. (Vagy egyszerűen: nem jössz be neki, csak nem meri megmondani.) Aki érzelmileg ép, az meg nem elvek alapján fog dönteni, hanem összejön azzal, akit szeret.


#2: Azért az, hogy összejövünk valakivel, az nem sírig tartó elköteleződés.

dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy meggyőzöd, vagy elfelejted. Más út nincs.
dec. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy félre értettem amit mondott és hát igazából nem is kedvel köszönöm a válaszokat 😕🙁
dec. 24. 23:46
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat A lehetoseg vagy vele vagy ugy hogy nm akar komolyat vagy B keresel olyn sracot aki komolyat akar😀
dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!