Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vannak itt olyan lányok akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akik az egy osztálytársukat kedvelték de a fiú vissza utasította???

Figyelt kérdés
dec. 25. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mostani történet de velem volt, mindig azon az elven voltam hogy fúj osztalytársal biztos nem mert utána meg évekig bámulhatom a pofáját meg hát 8. Után ugy is elfelejtük egymást. Meg gáz ha utána szakítunk.


De volt egy fiú akiért odáig voltam, ritkán beszélgettünk de kedves volt, aztan egyszer be is védett egy másik fiútol na én akkor lettem kész, és elmondtam neki hogy bejön, nyilván nem így inkább hagyjuk hogyan.

De visszautasíttott azzal hogy neki a szőkék jönnek be és hozzá tette azt is hogy hagyjam békén meg fiatal is vagyok hozzá (1 év volt). Aztán hát elég gáz volt meg csalódott is voltam utána nem is dumáltunk de még 3 évig kellett bámuljam csórit.

dec. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Biztosan vannak. Mi miatt kérdezed?
dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát hogy utána mien volt vele egy osztályba lenni minden nap
dec. 25. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem visszautasított, hanem összejött egy másik lánnyal az osztályból. Nem volt kellemes, de azért nem is haltam bele. Pár hét után felfigyeltem egy másik fiúra. Abból sem lett kapcsokat. Egy egész félévet szerencsétlenkedtünk, kerülgettük egymást. Végül én elhívtam egy buliba közvetlenül a nyári szünet előtt. Elutasított. Akkor egy világ dőlt össze bennem.

Következő tanévben újra megtetszett egy másik fiú. Próbáltam a közelébe kerülni, de nem volt rám vevő.

Nem kellemesek ezek az elutasítások, de abszolút túl lehet élni. Még így is fiatalon, 17 évesen ismerkedtem meg a későbbi férjemmel. Érdekes módon abból a kapcsolatból lett házasság, ahol a fiú kezdeményezett és udvarolt.

dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!