Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Magyar lány, cigány fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lány, cigány fiú kapcsolat. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

dec. 30. 00:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

'6 a fehérek között is vannak olyanok, akik megverik a párjukat stb. attól még, hogy cigány családból származik, nem azt jeleti, hogy bántalmazni fogja a kérdezőt.'

Nem jelenti azt, de statisztikailag szerintem borzasztóan magasabb lesz az esélye.

dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
76%

Mindenki azzal jön össze akivel akar és jól érzi magát.

Jómagam a cigány nőket szeretem és nem érdekel ki mit gondol erről.

jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
33%
Csak akkor menjel bele ha tudsz asszony lenni, fozni mosni gyereket nevelni, nem csavarogni, nem mutogatni magad. Szerintem sokszor erre megy ra. Meg ha krekkes/folias akkor hagyd azonnal.
jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
36%
11-esnek: a cigany exem csak veszekedeskor utott meg, a magyar meg random a semmibol egy hulye viccert 🤣 dontsd el te.
jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
8: nekem nem eroszakoskodnak a gyerek utan se... Sokaig jart utanunk aztan lett neki masik gyerek es azota csak neha..
jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
61%
Én már voltam ilyen szituban párszor . Valahogyan mindig ugyanaz lesz a vége...a családja vagy a környezete végett csak egy futó kapcsolat lesz ,mert hát melyik normális magyar család szeretne egy cigányt közéjük, amit meg is értek, merthát a túlnyomó többsége a cigányságnak csak bűnöz és nem akarnak integrálódni...
jan. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mért kell ennyire keverni a két fajt??? Nem elég a probléma?
márc. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kari geri mert a ti ferfiatok alatt nincs f***
márc. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!