Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire működhet a kapcsolat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működhet a kapcsolat, ha az egyik fél cigány a másik pedig magyar? Mennyire elfogadó manapság szerintetek a társadalom?

Figyelt kérdés
2017. júl. 15. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Másoknak mi köze van hozzá? Én magyar vagyok de legjobban a cigány kúltúrát kedvelem. Aki nem a kiabálós féle azokkal teljesen jól elvagyok
2017. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

na most az van hogy aki ellenzi azt a "migráns simogatók" pontozzak majd lefele

akik meg támogatják azokat meg a "rasszista nácik" szóval utálom az ilyen kérdéseket mert a vita megy csak

én láttam már sok magyar-cigány párost és valami borzalmas

a félvér gyereket meg az utálat lengi körül... ezt cigány haver szájábol hallottam és igaz is... a cigányok utálni fogják mert magyar a magyarok azért mert cigány

anyi szép lány / jóképű fiú van magyarok között mi a nyavajának kell itt keverni a fajokat/nemzetiségeket

egyszerűen rosszul vagyok az ilyen emberektől valami undorító

(tudom számotokra meg ez a "rasszista" megfogalmazás az)

2017. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
61%

szerintem pont le kéne szarni azt, hogy ki mit gondol. romániában élek magyarként és sokszor azt is a szájukra veszik, hogy magyar-román házasságok köttetnek. Van olyan családi barátunk, ahol a kishölgy magyar a férje pedig román. Volt, aki a hátuk mögött mindig kifejezte nemtetszétést a házasságuk miatt, de az a helyzet, hogy kevés olyan szép családdal találkoztam, mint az övék. Azok, akik nem voltak igazi barátaik elfordultak a fiatal házaspártól, de az igazán szerető rokonok és barátok mellettük állnak a mai napig.

Tudom, hogy ez nem pont olyan, mint a magyar-cigány párkapcsolat, de hidd el, nálunk még jópárszor előfordul, hogy megbotránkoztat valaki egy román-magyar kapcsolat/ házasság.

Szerintem nyugodtan tegyétek azt, ami boldoggá tesz titeket. Lehet, hogy kiderül, hogy egymásnak lettetek teremtve, lehet, hogy pont az ellenkezőjére jösztök majd rá. De adjátok meg az esélyt és ne érdekeljen titeket mások véleménye.

Úgy veszem észre, hogy a legtöbb ember ilyesmin már nem akad fenn, jobb helyeken (főleg, ha tisztességes és jó emberek vagytok mind a ketten, akik nem ártanak senkinek). Szóval csak hajrá, majd meglátjátok, hogy mi sül ki belőle. De ha ti elfogadjátok egymást, szeretitek a másikat, akkor főleg ne érdekeljen titeket mások véleménye.

2017. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
A barátom román szóval szerintem jó az úgy. Legyetek együtt ha boldogok vagytok.
2017. júl. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó!

Én román vagyok a barátom meg magyar.

Teljesen jól kijövünk.

Lassan haza is költözünk Brassóba,mivel jelenleg mindketten itt Magyarországon lakunk.

2017. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 joe2016 válasza:
58%
Ne tōrődj más mit gondol róla
2017. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Működhet. Hajrá!
2017. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!