Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Két hete nem beszélt velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete nem beszélt velem a barátnőm, pedig kértem szépen, hogy mondja el, hogy mi a baja, és eldurrant az agyam?

Figyelt kérdés
Ma reggel szintén beszélni akartam vele, most már konkrétan le is tiltott, úgyhogy eldurrant az agyam, gyávának és beszarinak neveztem, undorítónak, amit művel, többek között. Ez érthető?
jan. 10. 00:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azért nem kell félteni őt sem, elég durva dolgokat mondott régebben rólam, de ez nem az én stílusom. Csak egyszerűen elegem lett.
jan. 10. 00:34
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Na ebből se lesz szex:P
jan. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ebbe most mi is a kérdés?
jan. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat. Elhiszem, hogy eleged lett, de ez az a pont, amikor tovább kell lépni.
jan. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Ő gyerekesen viselkedik, te meg idegbetegen. Mindkettőtöknek lenne hova fejlődni.
jan. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Soha többet ne létesíts vele kapcsolatot. Ez a csaj nem érdemel meg téged, egy hülye riboszóma. Tiltsad le te is és soha többé ne oldd fel.
jan. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
39%
Én egyetértek a kirohanásával.
jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Van egy rosszhírem. Már nem a barátnőd.

Úgy sejtem, két hete is volt egy hasonló kirohanásod, amióta nem beszél veled.

jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Tiltás után, hol tudtad bárminek is nevezni?

Nem fordítva történt?

Csesztetés -> Kirohanás -> tiltás.

jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Már nincs barátnőd!😛
jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!