Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratom nagyon lusta ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nagyon lusta ez idegesit! mit csinaljak?

Figyelt kérdés
a baratom nagyon lusta egy minimum feladatot nem tud elvegezni inkabb jatszik. megfog bukni es ez engem nagyon zavar, most 12.-es. füzetei sincsenek leszarja az egészet, de a tiktok az megy🥰az anyukaja is mondja neki h tanuljon de ot nem érdekli. amikor en probalok vele beszelni tok lekezelően beszel velem. mivel tudnek ra hatni?

jan. 14. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rá hatni, nem is igazán tudsz, az ő élete. Vagy elfogadod így, vagy keresel mást. Én az utóbbit javaslom.
jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem szeretnek emiatt mast valasztani, evek ota egyutt vagyunk. nemreg kezdett el idegesiteni ez a dolog
jan. 14. 14:52
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Nos, kérdezd meg magadtól: hosszútávon neked belefér, hogy egy olyan párod van, akinek nincs semmi jövőképe, motivációja és semmit nem akar az élettől?


Nem tudom, te hogy vagy vele, de ez nálam azért válóok, mert előbb-utóbb ez a befásult attitűd a kapcsolatra is át fog terjedni.

jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te döntésed, vagy elfogadod, vagy keresel mást, aki szorgalmas...
jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Változzon meg ha veled akar maradni

És tiktok > törlés

jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Le leszek pontozva, de talán tényleg nem az azonnali szakítással kezdenék. Nem pont ugyanaz az ügy, de volt, hogy dohányoztam, és a barátnőm nem macerált vele, hanem azt mondta egyszer, hogy számára (aki szeret) borzasztó rossz látnia, hogy pusztítom magam. Szó sincs arról, hogy varázsütésre letettem volna a cigit, de érlelődött bennem ez a mondat, rossz érzéseim lettek, és sikerült megszabadulnom ettől a káros szenvedélytől, rossz szokástól.


Esetleg megpróbálhatnál hasonlóképpen hatni rá (hogy számodra nehéz ezt látnod). Persze lehet, hogy próbáltál már így beszélni vele.

jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Mert felnőttként ha dolgozni kell menni meg képezni magát és alig lesz penzetek na az majd fog zavarni annyira hogy kidobd:)
jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell szakítani, de ettől még mondd azt neki, hogy bizony ott fogod hagyni, ha megbukik valamiből. Ha ez sem válik be, akkor valóban érdemes szakítani, hiszen ha a középiskolás tananyagot minimumra sem hajlandó megtanulni érted és a kapcsolatért, akkor valószínűleg ő nem úgy látja ezt a kapcsolatot, ahogy te.
jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
84%

Szakíts vele.

Később rosszabb lesz.

jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Szia igen dobd a pi***ba! Egyáltalán mi a vonzó neked egy olyan fazonba aki egy lusta disznó? Vagy más téren már nem lusta? Te azért jobbat érdemelsz. Nem attól lesz valaki nagyon helyes ha lábadozó típus.
jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!