Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A 21 éves barátom gyerekes,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 21 éves barátom gyerekes, de már nagyon idegesít. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Elég régóta vagyunk együtt, mindig gyerekes, a lehető leghülyébb kérdéseket teszi fel, pld.hogy ha az arcát bekeni testápolóval, akkor attól lehet e baja, mondtam, hogy nem. Mire megkérdezte, vagyis inkább kijelentést, hogy ja mert az is a teste része. Az a baj, hogy mindig ilyen hülyeségeket kérdez, és ő sajnos ezeket komolyan is gondolja. Már nagyon idegesítő, egyszerűen már nem tudom, mit tegyek. Nagyon szeretem és nem akarom elhagyni, főleg nem ezért, de ezzel a tudatlansággal kicsinál. Megbántani se akarom, mert könnyen sértődik, de előbb utóbb a hülye kérdések miatt felidegesít annyira, hogy ne tudjam magam fékezni. Mit tegyek? Ti mit javasoltok?
2017. nov. 7. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hagyd el, ha nem, akkor meg nincs miért nyávogni. Megneveleni úgyse fogod. Nem 14 éves kisgyerek már.
2017. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
#1 De ha mindenki így gondolkodik mint te akkor az a srác maradjon forever alone? :D?
2017. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vagy beletörődsz, vagy otthagyod. Ha tényleg alacsonyabb az értelmi szintje, és meg akarod változtatni, akkor csak frusztrálni fogja, hogy meg kell felelnie neked... Néha próbáld finoman jelezni neki, mert lehet, hogy csak arra van szüksége, hogy észre vegye magát, de szerintem ne akard gyökeresen megváltoztatni, ha ennél többre valóban nem képes.

Ha nagyon zavar, akkor nem egymásnak valók vagytok, és ez előbb utóbb úgyis ki fog derülni. De ha tényleg annyira szeretitek egymást, akkor meg fogjátok tudni oldani.

Remélem az utóbbi... :)

2017. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#2


Majd talál olyat, aki elfogadja így. De annak nincs értelme, hogy a csajt idegesíti és max beszólogatni fog neki.

2017. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt hittem valami totál hülyeséget kérdezett xdd

Azért ez még nem a világ vége 😉

2017. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Baromság, inkább helyre kellene hozni ezt a dolgot. Attól, hogy rossz a Tv-d még nem kell újat venni, csak megkell javítani, manapság ez a gondolkodás hiányzik az emberekből....és sosem lesz minden tőkéletes, idegesíti tehát ebből következik, hogy veszekedni fognak és a veszekedés kell, szenvedélyessebbé tesz stb. Stb :D
2017. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6


Ez butaság. Nincs értelme húzni azt, ami nem megy. Ha valami idegesít, azt abba kell hagyni és nem szenvedni vele. Ezt a változtatást meg hagyjuk már. Senkinek nincs joga megváltoztatni a másikat. Ő olyan, vagy elfogadja ezt az, aki vele van, vagy sem. Ha idegesítőnek tartja, akkor minek szenvedni? És ha annyira szeretné, nem tartaná idegesítőnek. Bár, én még azt is kinézem az egészből, hogy a csávó csak ironizál, hogy feldobja a hangulatot csak a kérdező nem érti az iróniát.

2017. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ezért elhagyni, 4éve vagyunk együtt és nagyon jó vele minden, nagyon aranyos, nagyon cuki, törődő, szeret engem, én is őt nagyon. Nem szólogatok be neki, inkább válaszolok normálisan neki, mintha egy öt éves kérdezne, úgy válaszolok neki, de mégiscsak 21 éves.
2017. nov. 7. 19:34
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Nyilván nem kell megváltoztatni, de ezt azért csinálja, mert játsza a hülyét, tudom mert én is szoktam ilyet csinálni (magamra is ismertem egy kicsi a kérdésben :D), ezen valaki nevet, hogy "ennek tényleg ennyi esze van?" van akit idegesít, a kérdezőt idegesíti tehát szépen megbeszélik ezt ennyi...asszem.
2017. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondold el mi lenne ha betanult vicceket mesélne? Na az még milyen idegesítő
2017. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!