Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan hóditsam vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hóditsam vissza?

Figyelt kérdés
Van barátnőm 1,5 éve pár napja az exem baratnoje mellem ult a buszon es beszelgettunk mondta hogy az exem szokott kerdezni engem de en mondtam neki nem erdekel ne beszeljunk rola utana masnap vagy aznap este rairt a testveremre mert vele meg beszel es mondta hogy adja le a szamom az exemnek nem adta le stb aztan masnap reggel az exem ramirt egy masik fiokbol instan es en balfasz visszairtam neki ami a baratnomnek nagyon szarul esett es az a rossz hogy ez nem az elso eset hogy vissza irok az exemnek,de az exemtol en mar nem akarok semmit regota lezartam vele. nagyon megbantottam haragszik rosszul esett neki szinte nemis beszelunk stb hogyan tudnam vissza hoditani? Tudom hogy en rontottam el de kellenenek tippek hogy tudnam vissza hoditani vannak otleteim.
jan. 18. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
82%

1. Tanuld meg használni legalább a mondatvégi írásjeleket, hogy megértse mit írsz.

2. Ha vannak ötleteid, próbáld meg azokat.

jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!