Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan hódítsam vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Szóval pár napja szakított velem ,mert nagyon nagyon megbántottam ,de nem direkt és mélységesen szégyellem magam emiatt. Ő megbocsájtott ,de én vissza szeretném hódítani. Most friedzone-ba nyesett bele ,de azt írta ,hogy "ha viszonozni tudom azt ugyan azt az érzést akkor lehetünk többek. De most nem tudom. És ezt fogadd el".


Hogy hódítsam minél hamarabb vissza?



2016. nov. 18. 22:39
 1/3 anonim válasza:
Kérd meg a kezét😀
2016. nov. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ehh...attól messze vagyunk.
2016. nov. 18. 23:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Bokolj neki tobbet, figyelmesseg rengeteget sszamit, udvarolj neki.( ezt a pasik tobbsege kihagyja) Talalkozzatok sokat es ugyis folytatni fogjatok. Sok sikert hozza!:)
2016. dec. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!