Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi oké egy kapcsolatban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oké egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy barátom (pasim), és nagyon jól megvagyunk, csak elég sokat veszekszünk, de az most mindegy. És ma mondta a legjobb barátnőm, hogy látta egy másik lánnyal ücsörögni egy padon, de nem tudom a sztorit vagy hogy ez igaz-e. Mit csináljak?

febr. 27. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Buta vagy és gyerek. Minek kell ezt túl reagálni, miért szerinted te leszel az egyetlen nő az életében akivel beszélni fog vagy mi van, te sem beszélgethetsz más férfiakkal?
febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Az ücsörgés nem bűn.
febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Mit látsz bele egy padon ülésbe?

Tegyük fel, ültek... Milyen kapcsolatban vannak, voltak? Milyen szituációban lehettek? Konkrétan mit csináltak?


Annyi az ismeretlen info, hogy én nem vonnék le következtetést.

febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Az ücsörgés nálam még nem lenne megcsalás, szerintem nálad se legyen az.
febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem utana felvitte magahoz es megdugta
febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

"nagyon jól megvagyunk, csak elég sokat veszekszünk"


Ez tetszett. 😄 Nem lesz ez hosszú életű, van egy olyan érzésem.

febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Mit gondolsz meddig fognak csak ücsörögni egymas mellett es beszelgetni?
febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, amit te és amit ő okénak tart.

Azért azzal legyél tisztában, hogy az embernek a párján kívül is vannak emberi kapcsolatai (osztálytársak, munkatársak, haverok, stb.), akikkel néha vált pár emberi szót. Esetleg lyukasórán elbeszélget egy osztálytársával egy padon. Vannak emberek, akiknek annyira alacsony az önbizalmuk, hogy attól is kiborulnak, ha a párjuk a saját testévérének köszön, mások pedig annyira megbíznak egymásban, hogy nyitott kapcsolatban élnek.

febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!