Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Eltávolodott, mi lehet az oka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltávolodott, mi lehet az oka és mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel minden tökéletesen működött. Nem találkoztunk, de 3 hónapig beszélgettünk a nap minden órájában és kimondta azt a szót, hogy szeret. Aztán elmondtam neki, hogy roma származású vagyok és elfogadta(azért mert egyébként észre sem vette, mert teljesen normálisan kinéző, művelt, egyetemre készülő lány vagyok, de az ember nem választja meg azt, hogy hova születik) és azt is, hogy a szüleim szigorúak és kész volt találkozni apukámmal. Aztán egyik napról a másikra elkezdett eltávolodni, ritkábban írt és nem volt annyira érdeklődő. Megkérdeztem tőle, hogy mi történt, miért nem ír, aztán azt mondta, hogy már nincs olyan sok téma amiről tudunk beszélni, mert 3 hónap alatt rengeteg mindenről beszéltünk és már más mint az elején. Én megkérdeztem tőle, hogy szeretne-e még velem beszélgetni és azt mondta igen. De ugyanúgy egyre ritkábban írt és én kerestem csak őt. Aztán kipróbáltam, hogy ha én nem keresem akkor mennyi ideig nem ír. És már 1 hónapja nem keresett. Azt tudniillik, hogy előttem 1 hónappal egy másik lány tetszett neki, de ő visszautasította és azóta lett szorosabb a kapcsolatunk. Szerinted mi lehet ennek a hátterében és mit kellene tennem?

Az utolsó egy átlagos beszélgetés volt.

Zavar, hogy ilyen lezáratlan az egész, mert nem mondtunk ki semmit. És közeledtünk a találkozás időpontjához is.De mégis van bennem egy ilyen tartás attól, hogy ráírjak 1 hónap után.



febr. 17. 23:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
18/l
febr. 17. 23:22
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

2 dolgot tartok elképzelhetőnek:

- Megijedhetett az apukáddal történő találkozótól, ezért inkább feladott. Az elején belement, mert elég távolinak tűnt, aztán mégis visszalépett.

- Egyszerűen túl sokáig beszéltetek a neten. Hülyén hangzik, de találkoznotok kellett volna, mert így úgy érezheti, hogy semmi újat nem tudhat már meg rólad, ami előre mozdítaná a kapcsolatot.

febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen lehetséges, én is gondoltam ezekre. De most akkor szerintetek mitévő legyek?
febr. 17. 23:30
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 Azt fogom írni, amit a legkevésbé vársz, bocsi.:/

Hagyd őt! Ha egy hónapja nem keres, akkor nincs miről beszélni...

febr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Nem rosszból írom, de lehet a származásod miatt. Mert mielőtt elmondtad írt neked meg stb. Utánna meg ,hogy elmondtad elkezdett távolodni. Szerintem nem akarta feladni a vérvonalát, nem lehet ,hogy ezért?
febr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

“ akivel minden tökéletesen működött. Nem találkoztunk, de 3 hónapig beszélgettünk a nap minden órájában és kimondta azt a szót, hogy szeret. ”


Hogy szerethetne, ha még élőben nem látott?!


Tökéletes?!

febr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát igazából hívásoztunk, meg nagyon sokat beszéltünk, bár ezt én is egy kicsit elhamarkodottan gondolom😅
febr. 18. 00:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen ment minden?

Remélem ez valami vicc

Nem találkoztatok de ő már szerelmet vall te meg már be akarod mutatni apukádnak? A srác helyében én is kihátráltam volna


Mondjuk jobb dumát is kitalálhatot volna mint azt hogy nincs már miről beszélni

Hová tűnt a szerelem?


De ennek ellenére rá írnék csakhogy nyugodtabb lelkiismerettel lépjek tovább

Meg hát csak kiváncsi lennék mi váltotta ezt ki belőle

febr. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Egyszerű: kapcsolatkezelési probléma csapott most vissza
febr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is több dologra tudok gondolni!

1. Mégsem tudja elfogadni a származásod( csak akkor nem akart megbántani)

2. Nem akar komoly kapcsolatot, ezért nem akar apukáddal sem találkozni valójában

3. Lehet; hogy tényleg alábbhagyott az érdeklődése feléd amiatt, hogy ennyi ideig nem találkoztatok.

A srác részéről mindenképpen nem helyes ez a viselkedés, főleg, az hogy hiteget, belemegy a személyes találkába a családoddal majd kihátrál. Én mindenképpen írnék neki, megkérdezném, hogy mi az oka ennek az egésznek. Ha megint hiteget valószínűleg csak szórakozásból, lezàrnám. Viszont addig ameddig nem beszélsz vele úgy érzem nem tudod lezárni.

febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!