Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy komolyabb kapcsolatba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komolyabb kapcsolatba belefer ha a parok egymas telefonjaba beleneznek?

Figyelt kérdés
febr. 28. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Egymás engedélyével, vagy kérésére.


A tudta és engedélye nélkül súlyos személyiségi sértés, legtöbbször szakítópróba.

febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem igazán

Arra utal, hogy nincs bizalom

Ha egyszer megtörténik és megbánást tanúsít, akkor meg lehet bocsátani

Kb harmadszorra már nem

febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Mivel nincs titkolni valóm nyugodtan belenézhetne ha még kérdezi de ha csak úgy random elkezd kutakodni háát....azt nem venném jó néven
febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Belenézhetünk egymáséba a barátnőmmel, de én sose kutatok az övében, mert nem izgat.
febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Hogy mi? Eleve nem nyúlok a párom cuccához, semmi közöm hozzá, van neki is magántere ahogy nekem is.
febr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

NEM.

Nem azért, mert rejtegetek valamit, hanem mert semmi köze hozzá, engem meg sem érdekel a más telefonja, naplója, számítógépe, titkos kincses dobozkája.

febr. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem ertem, miert kene belenezni? Ha kivancsi vagyok valamire ami az o telefonjan van, megkerem hogy mutassa meg vagy kuldje at. Kb. sose nyulunk egymas telefonjahoz csak azert hogy 'na, muti kikkel beszelgetsz'.
febr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nincs a telefonomon amit ne láthatna, szóval én lazán megengedem, kérdeznie sem kell.

Sokszor hasznos is, mert ha valamire kell a telefon és az enyém van kéznél akkor nem kell elmásznia a sajátjáért.

febr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Sokan mondják itt hogy a telefon a magánélete, de egy komoly kapcsolatban az én eletem az övé és fordítva. Ismerem a barátait, hogy miket csinál velük, stb. Semmi titkos nincs ebben.
febr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem szoktunk egymás telefonjába nézni, de ha kérném, odaadná az övét, és ha kérné, én is az enyémet. Nyilván senki sem szereti, ha kutatnak a cuccaiban, szóval nem örülnék, ha csak úgy elvenné, pedig nincs mit titkolnom. Ha bele akarsz nézni a telefonjába, kérd el! Ha csak úgy elkezdesz kutakodni, abból nagy veszekedés/szakítás lehet
febr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!