Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondja egy srác, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja egy srác, hogy mindenkinek megvan a maga keresztje, és az övé én vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor megbántottam már, nagyjából sikerült kijavítanunk a dolgot, és mostanában ezt mondja, elég hűvös hangnemben. Miért?
márc. 2. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Mert idióta. Ha valóban kereszt lennél számára, már nem lennétek együtt.
márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni tőle
márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg a keresztjének tartana, akkor nem lennétek együtt. Mellesleg ha ilyeneket mond, nem lett kijavítva semmi.

Esetleg üljetek le, beszéljétek meg a dolgokat, mondd el neki, ha rosszul esik, és hagyd, hogy elmondja, miért hajtogatja ezt neked. Én biztos hamar megunnám, és előbb utóbb kiabálnék vele miatta, ne várd ki ezt az idegállapotot, inkább kommunikáljatok :)

márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát már nem is igazán vagyunk együtt, mármint, sosem voltunk igazán. Mert kavartunk, de aztán végül, mindig visszautasítottam.
márc. 2. 22:50
 5/8 anonim válasza:
100%
Akkor nem csoda hogy ezt mondja ha mindig vissza utasitottad.Te vagy a keresztje ez nála annyit jelenthet hiába bántod ő kötődik hozzád,de a hangnem miatt azt gondolom egyre kevésbé.
márc. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, hogy kérdéssel válaszolok, de mégis miért érdekel ez téged? Többször visszautasítottad, megbántottad...miért foglalkozol még vele és a mondásaival?
márc. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha keresztjének tekint, akkor teherként vélekedik rólad. Krisztus számára is teher volt cipelni a keresztet.

Neked sem tetszik a fiú (sokszor megántottad, visszautasítottad), akkor miért nrm szakítasz? Élvezed, hogy szenved miattad? Nem sokáig lesztek együtt.

márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reménytelenül szerelmes beléd, te meg cicázol vele.

Reméljük nem konkrétan értette a kereszt szót, a napokban lett öngyilkos egy 19 éves srác Pesten, a vonat elé lépett...

márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!