Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már en sem tudom eldonteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már en sem tudom eldonteni hogy mit érzek, ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk, 1 éve együtt.

Az elmúlt hónapokban voltak olyan cselekedetei a baratomnak amik nem nagyon tetszenek. De felek hogy valtozni nem fog. Az érzéseim eléggé osszekavarodtak, szeretem ot, csak nem tudom hogy ez kell e nekem. Tudni kell hogy a barátomnak eléggé rossz gyerekkora volt, tartok attól, hogy ez miatt sem tudja úgy kimutatni a szeretet, a sérült emberek nehezebben tudnak szeretni.

Ti mit tennetek? Elengednetek, vagy meg megvárnátok hátha lesz valami változás?

Normális válaszokat varok :)



márc. 5. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából csak a lényeget nem írtad le. Milyen cselekedetek?
márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele, hátha megérti és változtat (persze az se mindegy milyen dolgai vannak, amik nem tetszenek).

Ha marad minden ugyanígy, akkor szakíts vele; előbb-utóbb úgyis ez lenne a jelenlegi helyzet alapján

márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele és jussatok egyességre. Ha nem változik akkor szerintem szakíts vele
márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En megvarom,hisz en is ilyen vagxok.
márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolat alapja a kommunikáció.

először csak óvatosabban kérdezz.

1 év alatt csak megbízhatott volna benned.

márc. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

+1 egyessel


Mit értesz azalatt pontosan hogy sérült?

márc. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az számit hogy mi mit gondolunk hanem az amit teszünk
márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, hogy leírtad nekünk CSAK NEM DERÜL KI BELŐLE SEMMI, hogy miért gondolod ezt, mik a jelek, vagy a példák rá. Annyit írsz, hogy nehéz gyerekkora volt és együtt maradj vele vagy sem. Miből kéne elindulnunk vagy döntést hozni?
márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!