Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már hogy megcsaltátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy megcsaltátok barátnőtöket egy baráti összejövetelen?

Figyelt kérdés
A kérdés inkább fiúkhoz szól, hogy milyen tapasztalataitok vannak ezze a kérdéssel kapcsolatban. Arra lennék kíváncsi, hogy ha a haverjaitokkal elmentetek bulizni vagy csak simán iszogatni és volt barátnőtök(komolyabb kapcsolatra gondolok), hogy csaltátok-e már meg párotokat és aztán elmondtátok-e neki vagy örök titok maradt. Ezt azért kérdezem mert ezen vesztem össze a pasimmal, mert tudom hogy ha ő is elmegy a haverjaival akkor iszik egy csomót és félek hogy megcsal. Lehet én vagyok túl féltékeny, de én nem akarom őt elveszíteni.
2016. szept. 26. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor minek hergeled magad itt? Nem minden srac egyforma
2016. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hergelem mgam normális válaszokat várok.
2016. szept. 26. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Azok szoktak félni leginkább, akik magukból indulnak ki.

Egyébként nem volt, és volt hogy sokat ittam.

2016. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NudliHercegnő ***** válasza:

Nincs annál rosszabb fajta párkapcsolat, ahol az egyik fél önzőségből megtiltja a másiknak, hogy az kikapcsolódjon. Az ilyesmire én nem pazarolnék egy hetet sem az életből. Szeretek szórakozni, szeretek borozgatni és nevetni a haverjaimmal, szeretem érezni, hogy élek, és ha ezt valaki el akarja venni tőlem, az nem szeret igazán. Én sosem tiltanám meg a barátomnak, hogy AKÁRMIT is csináljon. Ha el akar menni lányokkal kempingezni egy hétre, hát menjen! Ne azért ne csaljon meg, mert megtiltottam, hanem azért, mert nem akar. Egy olyan nőt egyébként is mi értelme megcsalni, aki mellett szabadnak érezheted magad a döntéseidben. Természetesen nem tolerálnám, ha visszaélne a bizalmammal, se semmi kétség nem fér hozzá, hogy sosem tenne ilyet. Nem kutyából van a férfi, hogy kikösd a házhoz.

19\L

2016. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!