Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt hogy megcsaltad a párod?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy megcsaltad a párod? Írj kort is

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miért? Írd le a sztorit hogy mi történt

Egy normális válasz szekciót szeretnék nem egymás ócsárolását aki unatkozik és nincs élete az menjen máshova

Írj kort is



márc. 8. 20:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
#10 köszi szépen a választ nagyon tanulságos
márc. 9. 14:47
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

3# Minden tiszteletem!


N

márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
31%
Volt sajnos.Heti többször is. 73 éves vagyok
márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 LeviAckerman11 ***** válasza:
10-es, nekem ugy tunik, hogy te egy ribizli vagy (vagy voltal), hogy valtogattad a pasikat.
márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha 7 év alatt a három pasi, akikkel kapcsolatban éltem (2,5 +2,5+2év) volt ribizliség, hát legyen. Tény, hogy kettővel úgy indult a kapcs., hogy az előzőt még nem zártam le teljesen de azt is leírtam részben miért.
márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 LeviAckerman11 ***** válasza:

Nem az a ribizliseg, hogy 3 ferfival voltal egyutt 7 ev alatt hanem, hogy mindkettot megcsaltad, akik szerettek teged.


Legalabb te is megtapasztaltad, hogy milyen amikor teged csalnak meg.

márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Az első szeretett,ő tényleg nem ezt érdemelte, de már hónapok óta kértem, hogy zárjuk le. A második nem szeretett. Füvezni kezdett és egy féltékeny állattá vált, én még elhittem, hogy változni fog.

Aki engem csalt meg, azt meg már én nem szerettem, csak a nagy semmit rendbe akartam hozni.

Minden megcsalás mögött van egy sztori. Nem mindenki dug csak úgy mással, lehet egy keserves oda vezető út,amikor más karjában találod meg a vígaszt.

márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 LeviAckerman11 ***** válasza:

Ha a masodikat nem szeretted es tudtad, hogy o sem teged, akkor miert nem szakitottatok? Nem kellett volna atverned.


"Minden megcsalás mögött van egy sztori. Nem mindenki dug csak úgy mással, lehet egy keserves oda vezető út,amikor más karjában találod meg a vígaszt."


Ez hulyeseg, leggyakrabban nem igy van.

márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
LeviAckerman mit nem értettél abból hogy az ilyen jellegű kommenteket mellőzd?:D senki sem tökéletes te is 100% követtél el olyat amit megbántál, nem azért került ki ez a kérdés hogy leszólj mást…és nem én nem csaltam meg soha senkit mielőtt ezt feltételeznéd :) neked mit fáj hogy ki mit hogy csinált? Ne itt éld ki magad
márc. 12. 18:57
 20/22 anonim ***** válasza:
#18 ahhoz semmi közöd.
márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!