Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elengedjem vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem vagy ne?

Figyelt kérdés
Az van hogy megismertem egy lányt a bátyám barátnőjéről és egész jol kijottunk már együtt is aludtunk aztán O elutazott, aztán beszélgettünk de én eloktem magamtól amit hülyeség volt mert tényleg szeretem írta is hogy ezt hagyjuk inkabb de tudom hogy még mindig szeret ilyenkor mit tegyek kérjek tőle bocsanatot amiért eloktem magamtól?

márc. 12. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"én eloktem magamtól"


Jegyezd meg, hogy az emberi érzések nem tárgyak. Nincs olyan, hogy megunod, és ellököd magadtól. Ha ellökted magadtól, akkor kész, ennyi. Nem szabad az érzelmekkel játszani, szóval igen, hagyd őt békén, és engedd el.

márc. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemled
márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a kérdést is nehéz volt értelmezni. Most akkor a bátyád csajáról van szó vagy rajtuk keresztül ismertél meg valakit? Meg ellöksz magadtól csajokat utána meg azon gondolkozol, hogy szeret még. Szerintem ne csinálj semmit, írd meg a leckét és várjál még pár évet amikor alkalmasabb leszel egy párkapcsolatra!
márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elszúrtad, de legalább a hibáidból tanulhatsz. Legközelebb gondolkodj, mielőtt értelmetlen módon ellökdösöl magadtól fontos embereket.
márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!