Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, a csaj, akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a csaj, akivel jóban vagyok bekattant?

Figyelt kérdés

Először is, pedofilnak nevez (20 lettem nemrég, ő 15), semmi perverz beszólást vagy hasonlót nem írtam neki. Közben meg 22, meg 25 éves üzeneteit lájkolgatja, meg reagál nekik. Lehet van ott idősebb is.


Aztán elkezdte mondogatni, hogy azt sem tudja, hogy hol lakom, stb, nem tudom rólam szinte semmit... Holott konkrétan még a lakásomon is volt. Nem, nem történt semmi extrém.


Plusz, teljesen normális voltam, és elkezdett szidni, hogy b*szódjak meg, meg egyéb dolgok, holott semmit nem tettem, egy ideig próbáltam beszélni vele, a végén eldurrant az agyam és azt mondtam, hogy "hát akkor menj a pcsába, szórakozz mással." és leléptem.


Egyszerűen nem tudom, hogy mi ez az elmebetegség nála, tényleg, baromi türelmes voltam, és próbáltam kideríteni mi a fene lehet.


És a slusszpoén: egy éve ismerem már, segítettem, mikor konkrétan pszichiátriai problémái voltak... Szóval ezért érthetetlen ez az egész.


márc. 14. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írod, hogy pszichiátriai problémái voltak, és valószínűleg még mindig vannak, szóval ez lehet az oka.

Hanyagold vele a kapcsolattartást, ne foglalkozz vele.

márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy, hogy egy ilyen emberrel vesződsz. Szenvedjen magában az ilyen!
márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Kiújultak a pszichiátriai problémái. Ha kell ez neked, akkor daráld miatta az idegrendszered. Ha nem, akkor ne. :)
márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarold az időt ilyen hülyékre...
márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyar lánnyal beszélgess máskor.
márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy büdös g@ci
márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy boomer vagyok, de a lány pszichiátriai problémáin túl sem értem, hogy 20 évesen mit szeretnél egy 15 éves lánytól? Szerintem hagyd őt a fenébe és keress egy hozzád illő lányt.
márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!