Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnék újra jóban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék újra jóban lenni egy fiúval, akinek régebben tetszettem de én mindig elutasítottam?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy nagyon jó fiúbarátom, és aztán többször is össze akart jönni velem, de én mindig elutasítottam. Már nagyon régóta nem voltunk jóban, de már kezd hiányozni.

2019. jún. 16. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Irj ra es mond el hogy hianyzik? Vagy hogy reg lattad es csinalhatnatok vmi kozos programot.
2019. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

"Minden ember annyit ér, amekkora hiányt hagy maga után."

Ha szerinted te is érsz annyit, hogy hiányozz neki, akkor vedd fel vele a kapcsolatot. Ha mindig elutasítanak valakit, sosem tud magától kiábrándulni, csak felejteni.

Jóban akarsz lenni vele. Minek?

2019. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Aki össze akar valakivel jönni,az nem barátként tekint arra az emberre. Sajnálom,te nem a barátja voltál.
2019. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Remélem nem rám gondolsz, mivel rám illik a leírás. Bár Te le tudsz írni értelmesen mondatokat, szóval nem hiszem, hogy ennyire kicsi volna a világ.


Viccet félretéve, inkább hagyd. Engem már keresett meg így lány, jobbnak láttam ha vissza se írok, nem hiányzik a cirkusz, és az, hogy folyton emlékeztessen a múltra. Ha meg még harag is volt köztetek, akkor ez pláne igaz.

2019. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló nem hiszem hogy ismerlek,de amúgy szerintem igazad van. Lehet hogy hagynom kéne ezt.
2019. jún. 17. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!