Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti jóban vagytok az exetekkel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jóban vagytok az exetekkel, vagy kerülitek egymás társaságát? Hogy könnyebb feldolgozni a szakítást?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Minnél jobban kerülöd...!

Mi barátok maradtunk utánna, és elég érzéketlen volt velem... mindent leírt, hogy ki miért tetszik neki, mit beszél más fiúkkal, majd végül, mielött ott hagytam volna, a jelenlegi kapcsolatáról is mindent elmondott... pedig többször is mondtam neki, hogy nem érdekel a szerelmi élete... (amúgy ő szakított velem)

Mióta otthagytam, ezerszer jobban érzem magamat.

2019. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szakítás után pár hónapig egyáltalán nem szoktunk beszélni, de utána eddig majdnem minden exemmel haveri-átlagosan beszélgetős viszonyban maradtunk. 5 lányból 1-el nem végződött jól, így vele egyáltalán nem beszéltünk azóta, de a többi 4-el jóban vagyunk.

Viszont az tény, hogy az elején kell pár hónap távolság, hogy fel tudjam dolgozni.

2019. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod feldolgozni ha kapcsolatban maradsz vele, beragasztod magad egy szintre, miközben ők már rég továbbléptek, de továbbra is akarják tőled a figyelmet. Magyarul te még a kapcsolat után is adsz nekik, ők meg csak elvesznek tőled.


Utálatnak nincs értelme (ha nem volt csúnya szakítás durvább dolgok miatt, mint bántalmazás/megcsalás), de jópofizásnak sem. Eldöntötték hogy nem akarnak az életükbe, mi közük van innentől hozzád? A közös múlt szép volt, de a jövőt eldobták veled sokszor más személy miatt. Minden ilyen kis haveri-átlagos beszélgetésnek annyi a lényege, hogy az adott megerősítő adagját megkapja a szakító fél és a bűntudatát csökkentse vele, mellette az egóját simogassák, hogy ő nem rossz ember. Vállalni kell a döntés utáni következményeket.

2019. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én valamiért képtelen vagyok szakítás után tovább tartani az illetővel a kapcsolatot, mert egyszerűen így sokkal nehezebb a felejtés, és mindig ott lesz előttem a múlt. Az a legjobb megoldás, ha a lehető legkorrektebb módon megpróbálod őt kizárni az életedből, különben folyamatosan ott lesz köztetek az a gát, amit a kapcsolat során nem tudtatok ledönteni.
2019. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nem tartom az exemmel a kapcsolatot, ő szakított velem de sosem voltam szerelmes belé szóval nem okozott ez nagy gondot, ellenben az egyik nagyon jó barátom minden barátnőjével a szakítás után még chatelgetett "baráti" szinten és annak mindig rossz vége lett.
2019. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi már legjobb barátok voltunk mikor összejöttünk. Végül rájöttünk, hogy túlságosan különböznek az igényeink egy kapcsolatra nézve ahhoz, hogy együtt legyünk. Erre közösen jöttünk rá és közös megegyezés alapján szakítottunk, de abban egyeztünk meg hogy továbbra is barátok maradunk. Én sajnos ezt komolyan is vettem, úgyhogy néhány nappal később írtam is neki, de eltelt két hét és azóta sem válaszol, úgyhogy kezdem elveszíteni a reményt, hogy még fogunk beszélni. Nagyon hiányzik, ha csak barátként is velem lenne és tudnám hogy szeret, sokkal könnyebb lenne.
2019. júl. 14. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!