Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen programokat tudnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programokat tudnátok javasolni az első évforduló alkalmából?

Figyelt kérdés
Válaszotokat előre is köszi!
márc. 18. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó program lehet az első találkozótok újra átélése. Megpróbáljátok rekonstruálni azt a napot, minden ugyanúgy csinálni, kicsit nosztalgiázni.:)
márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1-hez kiegészítésképp: fontos, hogy ne feszengj(etek) azon, ha nem minden pont ugyan úgy történik. Mert nem fog ugyan úgy történni, mivel már jobban ismeritek egymást.

De ettől függetlenül jó ötlet lehet.


Vagy csináljatok valami nagy szabásút, amit eddig még nem. Nem tudom, hogy milyen programjaitok voltak, de ha mondjuk még nem voltatok étteremben, akkor az egy jó ötlet lehet szerintem.

márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
örüljetek egymásnak a szerelem szép jó
márc. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Marsi utazást. Kicsit drága de ez van
márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!