Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem akarja hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akarja hogy elmenjek bulizni es ezert szakitott ez normalis?

Figyelt kérdés
8 honapja vagyunk egyutt hívtam hogy jojjon es o meg nem akar de en meg elakarok menni
márc. 22. 09:11
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
70%
Nem normalis, sose szeretett, onzosege nagyfoku es jol felpofozni, azt erdemelne. En fiu vagyok es szivesen megvigasztalnalak.
márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ez teljesen oké és helyes tőled hogy vele akartál menni!

Az lenne a gáz ha egyedül mennél szó nélkül, sok fiút zavar ez mert ott sok csávó próbálkozik lányoknál.

Lehet hogy ő nem szeret ilyen helyekre menni, és rosszul esik neki hogy nélküle mennél.

márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

(12)

Uh bocs, nem olvastam hogy ez egy házi lányos buli lesz. Azt hittem ilyen classic.

márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%
10es, sehol nem irtad, hogy a baratod azt mondta hogy ne menj. Azt irtad o nem akar veled menni.
márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%
Nem normális, ünnepelj hogy szakított
márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
5%
Igen, normális. Ő nem akarja hogy bulizni járj és nem fér bele neki ez. Ezért szakított veled. Ennyi.
márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk ja, mindenkinek megvannak a saját elvárásai és igényei 🤷

De ez akkor is egy lányos házi buli lett volna, és gondolom ott nem nagyon lesznek fiúk.

márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%
Vannak olyanok, akik nem tudják tolerálni, ha valaki boldog nélkülük, vagy jól érzi magát nélkülük. Általában ezek ilyen nárcisztikus fazonok.
márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
82%
Az is lehet hogy nagyon önbizalomhiányos
márc. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
10%
simán csak nem akarja hogy menj egy házibuliba ahol még 500 fiú lesz xd
márc. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!