Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem akarja hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akarja hogy elmenjek bulizni es ezert szakitott ez normalis?

Figyelt kérdés
8 honapja vagyunk egyutt hívtam hogy jojjon es o meg nem akar de en meg elakarok menni
márc. 22. 09:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nekem most lett barátnőm, 2 hónapos kapcsolat. Mondta, hogy lesz egy koncert, amire a barátnőivel el szeretne menni. Én erre annyit mondtam, hogy "érezd jól magad".

Megbízunk egymásban. Ha nem így lenne, akkor nem lennénk együtt. Szeretjük egymást, és mindketten hűségesek vagyunk, nem feltételezzük egymásról, hogy az első adandó alkalommal félrelépnénk. Akkor meg miért ne mehetne?

Na meg: egy kapcsolat nem börtön. Én érezném rosszul magam, ha miattam nem lenne lehetősége a barátnőivel szórakozni.

Ráadásul nálatok még nem is az volt a helyzet, hogy egyedül akartál menni, hanem te hívtad őt is, ő nem akart menni. A legnagyobb tahóság elvárni, hogy kihagyj valamit csak azért, mert neki nincs kedve hozzá.


Szóval na... tudom, hogy fáj, de idővel látni fogod, hogy egyáltalán nem kár ezért a baromért.

márc. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Azért egy koncert és egy buli teljesen más. buliban sokkal több fiú próbálkozik lányoknál, mint egy koncerten
márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!