Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon nem tetszik neki a szex?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nem tetszik neki a szex?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta, hogy vannak dolgok amik nem tetszenek neki a szexben. Pl egy adott póz.

Most akkor ezzel azt akarja sugallni, hogy nem jó velem a szex?

És az a legnagyobb gondom, hogy mar 1 éve együtt vagyunk, és ezt is most nyögi ki, persze ebből az 1 évből kb 4 hónapja elunk nemi életet. De akkor eddig miért nem mondta ami nem tetszett neki, én esküszöm hogy nem ertem. Szerintetek?



márc. 26. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz rá nála, hogy miért nem tetszik neki az adott póz! ha szexelni tudtok, akkor talán beszélgetni is...
márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Egy év után,4 hónap sex után random emberektől kérdezel ilyet?


Még egy friss kapcsolatban is megkérdezem hogy lenne jó,mit szeretne,neki jó volt e


Szoktatok beszélgetni is? Ezzel nem bántani akarlak csak nekem fura

márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hw nem itelkezel a baratoddal szemben,akkor jobban el meri mondani,mit szeret es mit nem.
márc. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"Most akkor ezzel azt akarja sugallni, hogy nem jó velem a szex?" Van olyan hogy egy adott póz nem tetszik valakinek, szóval nem, ezzel nem ezt akarja mondani. De amúgy igen, kéne beszélgetni.
márc. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondok egy hülye példát. Ha pl. van egy csaj, akivel mondjuk a sima vanilla szex jó meg minden. Akkor ha azt mondom, hogy nem szeretnék pisi szexelni, az nem jelenti, hogy nem jó vele a szex. Csak azt, hogy ez az adott dolog nem tetszik.
márc. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
anál, kaki-pisi, meg ilyenek egy normális ember jó hogy nem tetszik...
márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
vagy olyan póz, hogy nem nagyon érzi hogy élvezi a farka...
márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mondta, mert azt feltételezte, hogy neked fontos. Én pl. nem szeretem kutyában csinálni, de ha a lánynak fontos, akkor nyilván megcsinálom, mert a szex az egymásnak való örömszerzésről szól. Nyilván vannak határok. Análba soha nem csinálnám senki kedvéért, mert undorító.


Illetve van még egy fontos dolog férfiakkal kapcsolatban. A legtöbb pasi nem szeret beszélgetni, főleg nem olyan dolgokról, amik érzelmileg megterhelhetik. Sajnos sok fiú még mindig úgy nő fel, hogy neki kell lennie a lángoló sziklának, aki megmenti a világot a pusztulástól. A fiúknak a beszélgetést tanulni kell. Fokozatosan vezesd be abba, hogy megbeszéljétek, hogy mi a fontos egyiknek-másiknak!

márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, hogy hogyan állsz a szövegértéssel, de ha egy adott póz nem tetszik neki, akkor nem veled van a baj, hanem a pózzal.
márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek vannak kedveltebb meg kevésbé kedvelt pózai. Látta, hogy te élvezed, ezért valószínűleg benne volt (a szex akkor is szex), de most elmondta, hogy nem az a kedvence. Simán lehet, hogy ennyit kell belelátni a dologba. Egyébként pedig nyugodtan kérdezd meg, 1 éve együtt vagytok. Ja és ebből kiindulva egyébként olyan rossz azért nem lehet veled, ha ilyen rég veled van.
márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!