Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy valakivel, akivel elég jóban voltam, meg akarok beszélni valamit/tisztázni szeretnék pár dolgot, és erre inkább eltűnik?

Figyelt kérdés

És nem arra kell gondolni, hogy nagyon mélyreható dolgok lennének, vagy ilyen intimszférát karcolgató dolgok, csak viselkedésére vonatkozó dolgok, mi miért történt és hogyan, mikor, stb... Szóval tisztázni a félreérthető dolgokat.


És ahelyett, hogy megbeszélné velem, lelép, eltűnik, elnyeli a föld. Felszínes dumálgatásban benne van, de ha ezekre terelődik a téma, eltűnik.


Szerintetek mi lehet az ok és indok?


márc. 26. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Utalja a vitát és az egymás fejéhez vagdosos tisztázo beszélgeteseket. Aminek a végén megint kiderul majd, hogy ő a hibás mindenképp és nem te.


El kell fogadni, hogy az emberek nagy része ilyen. Én is ilyen vagyok. Persze nyilván nem a családom tagjaival. De van egy két korábbi jóbarat, vagy ex, akiket inkább letiltok a fenébe, mert már az is idegesít, ha megkerdezi, "mi újság?"

márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Gyáva, gyengeakaratú. Az ilyen személyek nem tudnak határozott és egyenes döntéseket hozni, nem szeretik amikor szembesítik őket a hibáikkal, képtelenek a vitákra és a mélyebb beszélgetésekre mert kevesek hozzá.

Az ilyen embereket egy két próbálkozás után automatikusan kirúgom az életemből.

márc. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom fél ezekkel szembenézni.
márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!