Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 2 éve vagyunk együtt és még nem aludtunk együtt. 19 és 17 évesek vagyunk de a barátom anyja nem enged semmit, nem mehetünk sehova max fél napos programokra, a barátom nem aludhat nálam és ha én alszok náluk akkor is külön szobában kell. Mindenről tudni akar, mindenről be kell neki számolni és mindenbe bele is szól a kapcsolatunkon belül is. A párom nem vehetett olyan nadrágot amilyet szeretett volna 18 évesen mert volt rajta egy 1,5 cm hosszúszakadás a térdén, helyette egy maradi fekete ronda farmert kellett vennie. Volt amikor leöntött egy pohár vízzel télen mert azt mondtam, hogy sutty. Emellett az én szüleim elváltak és egy fél éve emiatt a zűrösség miatt leginkább a barátomnál vagyok, de az anyja családon belül mindenkinek azt mondta hogy nincs hova mennem stb mintha valami elhanyagolt gyerek lennék és így már szégyellek és nem szeretek itt lenni. A párom most hagyta ott az egyetemet és dolgozni kezdett de nem nagyon látom rajta azt hogy zavarja ami velem van. A nővére 30+os nincs gyereke se párja, szerinte az ember akinek nincs diplomája nem ember. Neki is van de semmi hasznát nem veszi közel sem abban dolgozik és nagyon kevés pénzért. Ő folyton belém köt ha nem eszek akkor haljak éhen megmagyarázza mit hogyan ceinaljak aztan ha nem sikerül amit kitalált az én hibám ha nem jó. Én félig cigány vagyok a párom pedig magyar. Az első bemutatást követően a nagyanyja elkezdett szidni amiért roma vagyok és a sztereotípiákra hivatkozott, hogy ne legyen velem meg a szokásos dolgok amiket a cigányokról gondolnak. Kitűnő tanuló vagyok, viszonylag szép, ápolt és igényes is, tudok főzni és takarítani is, gyakran főzök én a barátoméknál és miközben az ételt csinálom és beleokoskodnak a végén mindet megeszik. A barátom nem nagyon tud kiállni értem, nem is egy beszédes, nem tud összefüggően két mondatot elmondani. Szeretem és szerintem ő is engem, de néha nagyon rossz viselkedése van, amikor rosszul voltam haza érve végig a munkáról beszélt és másnap mikor felhoztam hogy rosszul esett azt hozta fel ellenem érvként hogy én belájkoltam egy fiút instán aki egy tornász trükköt csinált. Nem tudom mit csináljak, maradjak-e mellette vagy sem?
márc. 30. 17:59
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Ha boldog vagy maradj, ha bem, akkor ne. Arra ne számíts, hogy majd jobb lesz, mert aligha fog változni.
márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Miért maradnál?
márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Menekülj! Találsz még rendes fiút aki szeret és megbecsül és rendes családja van. Ilyen fiatalon ne maradj ilyen "kapcsolatban"

28/N

márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A barátom pedig gyakran csúnyán beszél velem és eddig csak 1-szer emelt rám kezet, de volt olyan ha nem tetszett neki valami csipkedett szorítgatott meg lökdösött. Ezenkívül soha nem kértem tőle semmit, de egyszer sem kaptam ajándékot és soha nem mentünk el még sehova csak egyszer moziba.( Nem egy szegény fiúról van szó) Nem vagyok anyagias de jól estek volna apróságok, én mindig vettem neki ékszereket ruhát meg apró meglepiket pedig én saját magam tartom el, két munkahelyen dolgoztam iskola mellett 12 órában is és mégis évfolyamelső lettem. Ő egy 8 órás nem nagy fizikai munka után folyton nyávog, ha fájt a foga a halálát tervezte és amikor felhozom neki hogy nem érzem magam nőnek és sokkal inkább én vagyok a férfi a kapcsolatban( én szólítottam le, én hívtam el, en fogtam meg a kezet en is csokoltam meg eloszor) ezekert is en vagyok a hibas…de nem vagyok benne biztos hogy el tudnam engedni, nem tudom hogyan rajta kivul egyaltalan nem beszelek massal…
márc. 30. 18:15
 5/16 anonim válasza:
100%
Azonnal menekülkj, nem hiányzik ez neked.
márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Az hogy megmondja neki otthon a szülő hogy mit csináljon arról nem tehet

De a többiről már igen

Szerintem szakítsatok nincs más megoldás!

Mindkettőtöknek jobb lesz így…

márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"eddig csak 1-szer emelt rám kezét"

Te is tudod, hogy lesz a ott több is.

márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Fszom sem olvassa végig mert kiesik a gülü szemem de nagyjából értem miről szól a story

Ez a későbbiekben nagy gondot okozna, és nagy harcok lennének közted és az anyja között, rég rossz ha kezet emel rád.

Mire vársz?

márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd kérdező, én úgy látom te rendes lány vagy, viszont a #4es válaszod alapján azt kell mondanom hogy nagyon de nagyon nem jó helyen vagy. Szakíts azonnal, és vissza se nézz. Aztán idővel lesz majd rendes, normális párod is, amilyet tényleg megérdemelsz. Mert ez a jelenlegi ez nagyon nem normális helyzet, utólag majd látni és érteni fogod, ha már kint leszel belőle.
márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Ha maradsz elszalasztod azt a lehetőséget, hogy normális párkapcsolatban, boldogan élj.
márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!