Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy folytában fantáziálok és...

Egy folytában fantáziálok és nem mindig tudom irányítani ez normális vagy mit lehet vele kezdeni ?

Figyelt kérdés

Jó tudom hogy mindenki szokott fantáziálni de én szerintem túl sokszor amikor rosszabb napom van szinte egész nap még sokszor akkor is ha éppen beszélek valakivel és hilyába próbálom megállni nem mindig megy .

Elég rossz gyerekkorom volt akkor mindig azt képzeltem hogy máshol vagyok ez volt egyetlen forrásom hogy kicsit boldog legyek de már felnőtt vagyok dolgozok .

Úgy érzem amikor sokat fantáziálok meg fájdúl fejem és olyan rossz érzés tör rám mottivalatlanab és figyelmetlenebb leszek maga valóság kevésbé vagy egyáltalán nem érdekel.



2022. szept. 19. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz menj, ő tud segíteni feldolgozni a gyerekkori traumáid és egy (mentálisan) egészségesebb életet élni. Vagy legalább az esélyét megadni. Érdemes. Így nem kell leélned az életed. Kérj segítséget, ez magàtól nem fog elmùlni.
2022. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!