Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Mi az ideálotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az ideálotok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt hajra, alkatra, stílusra, személységre. Milyen a számotokra tökéletes lány/nő? Korral:)

2017. aug. 11. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Haj az hosszu, szinte mind1 (ha lila az kicsit jobban beindít ) alkat inkább vékony de ne full csont és bőr. Személyiség: vicces

Őrült

Mindent meg lehessen beszélni

Viselje el hogy bújós vagyok

Kb ennyi :) 15/F

2017. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
160-170cm magas, barnásszőke/barna/szőke fenékig vagy derékig érő haj, legyen neki formás ( nem óriási) melle és feneke, szép arca, és egy kicsit homokóra formája, ne legyen nálam idősebb és max 1 évvel legyen fiatalabb, intelligens legyen, lehessen vele beszélni bármi fajta témáról, perverz legyen( de itt nem a hardcore fajtára gondolok :D)
2017. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

annyit még hozzátennék, hogy 16 éves vagyok :D

2017. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen #2 külsőre ezek jönnek be nekem is. Bár én nyitottan vagyok hogy 14-max de tényleg nagyon max 19 tudom hogy a 17-19 lányok szóba sem állnak velem :/ pedig érettebb vagyok
2017. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4-es, (a 2-es vagyok), én úgy vettem észre, hogy a 14 évesek még elég gyerekesek :/
2017. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az is igaz. Komolyan mondom rossz ez a korosztály :) de meg pár év es jobb lesz remelem
2017. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát remélem :D
2017. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hosszú haj (általában a barnák jönnek be, de nem kizárólag), vékony/átlagos testalkat, legyen művelt, intellektuális és egyben érzékeny.

Tudom, nem sok, amit írtam, de ez inkább úgy megy, hogy megismerek egy lányt, és eldöntöm, szimpatikus-e vagy sem.


18/f

2017. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
41%

A haja mindegy, fedje kendő. Legyen vékony, látszódjon rajta, hogy rendszeresen böjtöl. Stílusát tekintve legyen tradicionalista keleti keresztény. Legyen konzervatív, művelt, intelligens és akaratos, de alázatos.

19/f

2017. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Alexis Ren XD
2017. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!