Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Nektek milyen az ideálot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen az ideálotok? Külső és belső is!

Figyelt kérdés
Elsősorban 14-20 éves fiúk véleménye érdekel!A válaszokat előre köszönöm! 14/L

2017. febr. 2. 21:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%

Az h legyél vékony. Legyen jó segged meg jo melleid. És ugye ne legyél kövér.

Általába a fiuknak ez kell.

2017. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
nem kell hogy vékony legyen de legyen fitt tartsa mozgásban magát az jót tesz a testnek és a léleknek is ebből adódóan csak nem lesz kövér ha mégis akkor nekem egyértelműen nem jön be...segge melle nem érdekel csak mosolyogjon sokat :) belsőre legyen pozitív beállítottságú és ne legyen nagy bulizós és lehetőleg ne legyen művészlélek 17/F
2017. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, de kicsit konkrétabban gondoltam!pl. Hajszìn,szemszìn,magasság stb. Ja és a belső tulajdonságok.
2017. febr. 2. 21:59
 4/22 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Köszönöm a választ! A művészlélek alatt mit takarsz?Azt hogy érdeklődik egy kicsit a művészet iránt vagy, hogy betegesen művészetkedvelő? (Már ha van ilyen szó :D )
2017. febr. 2. 22:02
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Belső : Megértő , segítőkész , legyen elképzelése a jövőjéről , arról ,hogy mivel szeretne foglalkozni és hogyan fogja megvalósítani . ( Nálam ez nagyon fontos ,hogy ne csak céltalanul "bolyongjon" , hanem tudatosan csináljon valamit ). Nyilván ezen felül az alapvető dolgok ,hogy szeressen , érdeklődjön , és lehessen vele beszélgetni mindenről , akár a suliról , munkáról , ha lehet tanácsot kérhessek tőle és ez kölcsönös legyen.


Nálam nem számít ,hogy milyen iskolát végzett , nyilván legyen egy szakmája , csak törekedjen arra ,hogy jó legyen benne és a lehető legjobb legyen benne.


Külső : Legyen vékony , sportos alkat . Mindenképpen sportoljon és figyeljen az étkezésére . ( Itt nem azt értem ,hogy chips vagy kis popcorn nem fér bele , de azt biztosan nem bírnám elviselni ,hogy a barátnőm csak édességen és pizzán , hamburgeren él . ) Jó lenne ha rengeteg salátát enne , csirke , rizs és egészségesen étkezne . ( Ez a szememben egyfajta magabiztosságot , pontosságot tükröz ) .


Öltözködésben nem ítélem el a mai stílust , de azért az ember tudja már ,hogy hol mit illik viselni.


Zenei stílusról csak annyit ,hogy ha szereti a retro zenéket , az nálam nagyon megnyerő :)


------


Én is edzek 5 éve , ( nem , nem az a hobbi gyúrós akin talán látszik hogy edz és hetente 2x lejár a terembe telefont nyomkodni . Egész napom be van osztva, napi 8 étkezés , mellette munka , szeptembertől ezt felváltja a tanulás , heti 5 edzés ) és nem szeretném megadni egy "élj a mának típusú" lánynak azt az örömöt ,hogy velem mutatkozhat akár strandon , vagy valahol , mert én ennél többre tartom magam.


Hát nálam valahogy így néz ki a tökéletes lány/nő .

2017. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
azt értem alatta hogy verseket ír elvont gondolkodású azt hiszi hogy művészet az ha ír pár nem is rímelő sort stb stb :D amúgy hajszín szemszín mindegy magasság is igazából én 175 vagyok de az sem érdekel ha nálam magasabb feltéve ha ez őt sem zavarja :)
2017. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ideális? Nehéz kérdés. Bárki lehet az! Bármi pici apróság megfoghat :) Ez nem hajszínhez, vagy bármi ilyesmihez kötött ;) Egy gesztus, egy pillantás, bármi ;)

De, ha még is annyira ragaszkodsz:

Szőke, vagy szőkésbarna, alacsony (150-160 cm), vékony, vagy átlagos testalkat (nem számít, hogy sportos, formás legyen, de túl sokat fogni rajta már nem tetszik), inkább popsi legyen ott a top-on, mint cici. Nem kell, hogy nagyobb legyen a melle, mint a feje ;) Legyen nőies, öltözködjön nöiesen, smink se árt néha, és ne borotválja a punciját. Realista személyiség, semmi túlzott elvontság, vagy ábrándozás és nem árt, ha bújós természet. Legyen nyitott az új dolgok felé, ne a sarokban ülő típus és legyenek céljai, tervei. Remélem megfelelt a válasz :P

2017. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Hajszín nálam mindegy de a vörös különösen bejön a szemszín az tényleg teljesen mindegy, az alkatnál jó ha van egy kis súly de ne legyen túl kövér se, a mellek nekem nem túl lényegesek de azért lehessen valamit fogni, a has nem zavar ha nem egy izmos alkat de a háj néha zavarhat, a segg nem számít túl sokat (egyéni vélemény), ne legyen magasabb nálam ha pedig magasabb ne túl sokkal.

Belsőnek nálam számít az hogy legyen művelt, szeresse a progresszív rockot vagy a hasonló zenéket, szeressen olvasni, a tanulmányi eredménye ezeket meg amúgy is tükrözi, perverz nyugodtan lehet (túlzásba azért ne vigye xD). Biztos van még de hirtelen ez jutott eszembe.

2017. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem a külső a lényeg. Az csak odáig érdekel, hogy ne legyen egy igénytelen bányarém. (Továbbá, hogy ha sminkel, akkor azért ne olyanná csúfítsa magát, mint egy ZS-kategóriás horrorfilm főszereplője.)

De az extrém eseteket leszámítva tényleg nem a külső a lényeg. De ha mégis mondani kéne valamit, akkor a hosszú barna vagy vörös haj, barna szem, kis mell, széles combok, valamint az se baj, ha van egy kis pocakja. :)

Belsőre meg: ne legyen öntelt, nagyképű, előítéletes. Szeretni való legyen, és őszinte. Ne titkolózzon, és nekem se kelljen előtte.

2017. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szeressen, és énis őt. 16/F
2017. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!