Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Veletek is volt hasonló?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt hasonló?

Figyelt kérdés

A sztori az annyi hogy gimnáziumi éveim alatt, volt egy lány aki tetszett, kedves voltam vele, alkalmakkor (szülinapja, nőnap stb.) vettem neki csokit, vagy valamit amivel feldobtam a napját, örült is nekem, láttam hogy jól érzi magát velem, viszont mikor 1-2 év után rávettem magam és elmondtam neki mit érzek iránta csak annyit kaptam hogy ne haragudjak de csak barátnak tekint rám.... Ezzel még nem is lett volna baj, elfogadtam hogy ezt elmondta, ami viszont zavar, az nem más mint hogy ezt miután elmondta rá kb, 2-3 hétre összejött azzal az osztálytársammal aki a gimnáziumi évek alatt nem igazán beszélt vagy foglalkozott vele, ráadásul direkt úgy csinálják hogy idegesítsenek, amikor ott vagyok akkor kezdenek nagyba ölelkezni meg egymáshoz bújni.... számomra szerintem ez gáz.... megkövezhettek ez miatt, de ez hogy kedves vagyok vele meg tényleg látszott hogy jól érzi magát velem aztán ezt csinálja velem azért ez furcsa......

Igazából ez el is vette a kedvem attól hogy párkapcsolatba kerüljek, feleslegesen voltam kedves több éven át...

Nyugtassatok meg hogy nem csak én jártam így

18/F


máj. 26. 02:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindannyian estünk már pofára. Ne vegye el a kedved. Máskor rögtön nyilvánitsd ki a szándékod. Mondd el,h bejön .
máj. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Nálad majdnem 20 évvel idősebb vagyok és hiába vagyok kedves sosem volt eredménye. Úgy értem, én szeretek kedves lenni meg adni is a másiknak, de sok ember nem értékeli ezt, sőt inkább a másiknak kellemetlen, mert nem tudja viszonozni azt lelkileg, mert nem ilyen. Én pont most jártam úgy egy nővel, hogy 1 éve nehéz élethelyzetben volt és végig mellette álltam, támogattam, szexeltünk, nem voltunk egy pár, mert ő nem akart tőlem semmit én akartam volna, de barátként is tudtam volna lenni. Erre amikor lelkileg helyre jött már, megismerkedett egy pasival és onnantól megszakította velem a kapcsolatot. Lehet sose nézett barátnak, csak egy ugròdeszkànak aki àtsegìtette tavalyi éven. Annyiból szerencsés vagy, hogy te viszonylag korán tapasztaltad meg ezeket, én meg jóval később. Én úgy gondolom olyan ember vagyok, aki önmagának tetszik, ha ezt mások nem értékelik ő döntésük. Igaz nekem meg utána baromira fáj.
máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ilyenkor elkeseredni, kell próbálkozni a szimpi lányoknál, megesik ez mindenkivel.
máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
72%
Vörös haja volt?
máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Igazából ez el is vette a kedvem attól hogy párkapcsolatba kerüljek, feleslegesen voltam kedves több éven át..."


Mondjuk egy ilyen mondat után én sem akarnék tőled semmit

máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 teljesen megértelek, de viszont most gondolj bele, több éven át kedves vagy valakivel csak azért hogy annyit kapj hogy barátnak tekint, majd rá 2-3 hétre azt látod hogy olyannal van együtt (bocsánat a kifejezésért) aki le se szarta a lányt azért az kicsit fáj....
máj. 26. 21:16
 7/8 A kérdező kommentje:

#4 nem vörös hajú volt

Többieknek köszönöm szépen a választ :)

#1 így teszek, jobban járok ha előbb elmondom az érzelmemet

máj. 26. 21:20
 8/8 anonim ***** válasza:

"de viszont most gondolj bele, több éven át kedves vagy valakivel csak azért hogy annyit kapj hogy barátnak tekint"


Épp erről beszélek

Miért van az, hogy a kedvesség csak hátsó szándék esetén jár?

Mellesleg a vonzalom nem akarat kérdése, lehet ha még kifejezetten akarja, akkor sem tudott volna téged választani a "nem kedves" helyett

jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!