Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ilyen dinka egy csomó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen dinka egy csomó nő/lány?

Figyelt kérdés

Mondjuk beszélgetek vele, felhoz egy témát elmondja róla a véleményét utána az történik hogy ha egyetértek vele akkor nagyon elégedett ha viszont nem feltétlenül vagy valamiben paradoxont vélek fel fedezni és ezt meg is kérdezem tőle, de teljesen finoman/normálisan.

Abban az esetben ha tudja hogy azért némiképp igazam van akkor egyből elmegy a kedve "átmegy hp üzemmódba" és "meggyilkol" pedig totál pitiáner szarság amire nem is komolyan kérdeztem vissza csak úgy félvárról, nem is vártam rá semmi olyan világmegváltó választ csak hangosan gondolkoztam és kicsúszott a számon, kb mintha épp a kezemben lévő pohárból kortyolás előtt mondanám neki utána mikor megint ránézek onnantól, tehát egy pillanat alatt...pedig isten engem úgy segéljen semmi olyant nem mondtam szerintem ami ezt eredményezné...csak valamire felhívtam a figyelmét amire szerintem nem gondolt (lehet ez akár szakmai, elméleti dolog saját tapasztalatainkon alapuló dolog .. valami ellentmondás amit felfedezni véltem a mondandójában bármi) aztán megmagyarázom neki higgadtan hogy "izé én csak nem értettem hogy blablabla de így már világos hogy miért.... aztán egy darabig beszélünk még, én már rég befejeztem volna a témát még megalkuvásba is átmegyek csak akadjon már le erről aztán ha megint teljesen véletlenül megint igazam van és tudja(többnyire tényleg akkor ha nagyon jól tudja hogy ellentmondásba keveredett) akkor már jön a "Jajj akadjál már le róla, hagyjál már szöveg, holott már rég máshol járt az agyam és ezerszer ugrottam volna a témán, de erősködik..aztán a végén úgy állítja be mintha még én erőltettem volna holott magát a témát sem én nyitottam, és egyetlen egyszer sem emeltem fel a hangom, nem beszéltem lyukat a hasába csak néha rövid, de lényegre törő kérdésekkel válaszoltam.


Igazából csak az zavar hogy tényleg nem én kezdtem de mégis az a vége hogy én vagyok a szemét meg hagyjam már békén amikor kb 20x annyit pofázott mint én és legtöbbször csak én hallgattam őt......szinte meg sem szólalok csak nyelek és bólogatok..de mégis ez a vége.


2015. máj. 14. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
mert a nők ilyenek ne vitázz velük!
2015. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt még csak vitának sem nevezném, mert olyankor legalább meghallgatja az egyik fél a másikat..itt erről szó sincs sok esetben egy szót sem mondhatok.
2015. máj. 14. 23:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ugy hivjak rossz vitakezseg.

En meg szivesen meghallgatom masnak is a velemenyet,es szeretek vitatkozni is,DE nem igy,mint ahogy leirtad.oh jesus,milyen csajok vesznek teged korul!?

2015. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen vitatkozni én is szeretek normális körülmények között. De! Sajnos sok nő előbb vitatkozik, majd ha nem sikerül átvinnie az igazát akkor inkább nekiáll veszekedni, majd ha valami miatt akkor sem sikerül(akár igaza van/akár nem) akkor jön a "Mi van nincs jobb dolgod? meg a "Jajj ne fárassz már hagyjál békén.." Ezt nem bírom csak....ne már hogy még én bántom őt főképp ha nem is én kezdtem, de a végén mindig ez a fedősztori hogy én fárasztom őt.
2015. máj. 14. 23:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a nőkre jellemző, hanem a gyagyákra.
2015. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
lájk ha te se olvastad végig
2015. máj. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátom szerintem ne a nőket szidd! Feleslegesen rinyálsz te is!
2015. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a barátod cimbi!
2015. máj. 15. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!