Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomós mell? Tapasztalt még...

Csomós mell? Tapasztalt még valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Amióta eszemet tudom, mindig voltak kisebb nagyobb csomók mind két mellemben. Nem is nagyon foglalkoztam velük, természetesnek vettem.

Nem rég voltam vele nődokinál, semmi elváltozást nem tapintott, de elküldött ultrahangra.

Azt is megjártam, ott se látszódott semmi, teljes negatív leletet kaptam, ez van, ezt kell szeretni :D

Ezt én annyira furcsállom, és egyszerű a kérdésem: van itt még hasonló 'panaszú' nő? :)



2015. máj. 12. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a fülcimpámban vannak ismeretlen eredetű csomók. Ha beteg vagyok, megnagyobbodnak, de orvos és biológia tanár egybehangzó véleménye szerint ott nem lehet nyirokcsomó. 20+ éve élek együtt ezzel, semmi bajom, 10 éve nem voltam orvosnál. Az Élet ilyen, az élőlények nem gyártósorról jönnek le. Van, akinek 6 ujja vagy 4 mellbimbója van.
2015. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is vannak ezek.. lassan 1,5 éve. Még gyerek vagyok, 12 éves és még nem jött meg.. sajnos nem tudom mi lehet ez , de érdekelne
2015. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!