Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemény, tapasztalat erről a...

Vélemény, tapasztalat erről a fésűről? (LINK)

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon reklámozzák, és sokan dicsérik is, de nem hinném, hogy rajtam segítene. Nagyon rossz állagú (nem is tudom, hogy mondjam, vattás, gyapjas), száraz, és eredetileg göndör, hullámos, de néha olyan hülyén áll össze, hogy muszáj megfésülnöm, és ilyen lesz…

Az egyik ilyen hirdetés alatt láttam egy hasonló problémájú hozzászólót, és neki is csak egy ilyen fésűt ajánlottak, nem tudom, mennyire vált be…

(Nem csak ez a típus érdekel, csak most erről találtam képet hirtelen.)



2015. máj. 14. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen meg detangler is... az is ilyen csak annak nyele van. A nyeles jobb, mert azzal könnyebb fésülködni. Azt nem tudom hogy a te hajadra beválna-e, mert nekem egyenes és száraz hajam van, de mondjuk hajmosás után ezzel a detanglerrel könnyedén ki lehet fésülni, tépés nélkül, ezért hasznos. Más fésűvel egyáltalán nem tudnám kifésülni a vizes hajam. Amúgy én ebay-en vettem 800 ft-ért szóval nagyon olcsó. Megéri kipróbálni.
2015. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyenem van mint a kepen, a hajd szarazsagan nem fog segiteni, de hogy konnyebb vele fesulkodni az biztos :)
2015. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szárazságán nyilván nem fog, de van rá esély, hogy az állaga javulhat tőle? :P
2015. máj. 14. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Az állaga attól fog javulni, hogy pl. nem hajgumizod, nem használsz csatot feleslegesen.

Különböző olajokkal ápolod, pl. kókuszolaj; ricinusolaj, vagy kifejlesztett hajolajak: [link] (nekem ez van meg, és imádom)


Meg persze sok vitamint eszel. Legjobb a gyümölcs+zöldség; nem a kivont vitaminok.

2015. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg tudjátok mondani, hogy hol vehetek 800 Ft-ért? Mert most néztem Ebay-en, és 2000 Ft fölött volt a legolcsóbb. :D
2015. máj. 18. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, én a PinkPandán,meg a Femina webshopjában láttam. Fogalmam sincs mennyiért.
2015. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!