Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit vegyek a barátom születésn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom születésnapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

15 éves lány vagyok, a barátomnak most lesz a 15. születésnapja. (Május 25.)

Mit vehetnék neki?

Nagyon szereti a plüssöket, abból már vettem neki más alkalmakra. Valentin napra közös képeket nyomtattam ki.


Semmilyen ötletem nincs, mit vehetnék neki.

Olvasni nem szeret, ami érdekli az motor, autó, fényképezés, és minden ami számítógép, gépes játékok ilyesmi..

Előre is köszönöm:)


2015. máj. 17. 17:05
 1/4 A kérdező kommentje:

Fél éve vagyunk együtt, ha ez számít.

2000 Ft körüli összeget szeretnék rászánni:)

2015. máj. 17. 17:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki a CS GO-ba skineket, biztos örülni fog neki. Vagy a kedvenc játékába valami fegyvert, kardot, premium cuccot. Jolvan az.
2015. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valami személyeset szeretnék:)
2015. máj. 17. 17:17
 4/4 anonim válasza:

Valamilyen geek cuccot szerezz neki, annak biztos örülne, de ez nem biztos hogy kijön 2000 Ft ból. Egy megfelelő kamera is általában több mint 2000. Az ebay.com on sok jó cucc van, ott is érdemes keresgélni (de figyelni kell a szállítási költségekre). Akár festék szóró után is lehet nézni (motor). Ha egyik sem tetszik, akkor valamilyen pendrive is jól jöhet. Ha szeret legózni, akkor valamilyen ritka karaktert lehet szerezni 2000 Ft alatt. Ha fizikai "csoda" rajongó, akkor egy plazmagömb is kijön 2000 Ft ból(a plazmagömb rosszat tesz a számítógépnek, telefonnak, stb. ha 1 méter es körzetében van

). Körübelül ennyit tudok elképzelni, aminek örülhet.

2015. máj. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!