Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok, ti elfogadnátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti elfogadnátok a barátnőtöket, ha szőrös a hasa? 17/F

Figyelt kérdés
A barátnömmel eljutottunk oda..és kiderült,hogy szőrös a hasa. Azt mondta,hogy le szokta szedni,de most várni kell még,hogy nőjön. Sírt is és valami hormonproblémát emlegetett.. Most mit csináljak vele? Elfogadnátok őt?
2015. máj. 18. 09:54
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
2%
#10 mert nem volt még senkid? :P
2015. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Előző, miért bántod? Miért jó bunkónak lenni? Lehet, hogy ez neked semmi, de van, aki nagyon roaszul érzi magát miatta.

Kérdező, hozzád meg csak annyit fűznék, hogyha ezen gondolkodnod kell, akkor inkább haggyd el, mert nem érdemelsz nőt. Hogy miért? Ezért a kérdésért.

2015. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
94%
Hát aztán miért olyan nagy probléma ez? Egy percig se tart leborotválni aztán kész.
2015. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
10. vagyok. Dehogy is nem volt! Különben is,mi szőrös alkatú lányok,sokkal vérmesebbek vagyunk!
2015. máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
0%
én ki****m mint macskát sz***i :D egy lánynak ne legyen szőrös hasa vagy szőrös segge vagy bajsza, sajnos olyannal is találkoztam akinek szőrös volt a melle, mondanom se kell hogy repült xd
2015. jún. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%

Milyen kis mocskok vagytok! A lányok is emberek, fogjátok már fel! Nekik is lehetnek hibáik. Ha nálatok ez számít egy lánynál, akkor az már rég rossz. Sajnálok mindenkit, aki a közeletekben él.

Neked hogy esne b*szdmeg?

A lány meglátja, hogy szőrös a mellkasod, azt mondja "pfúúj", és rögtön kidob?

Nem ennek kéne számítania egy kapcsolatban.


Kivéve, ha csak k*rni akarsz.

Ha meg csak azt akarsz, akkor nem is érdemes veled beszélni.

2015. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%
Jahh, és gondolom ti magatok tökéletes, kidolgozott testű, hibátlan adoniszok vagytok.
2015. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
remélem talál az a szegény lány egy nálad normálisabbat :(
2015. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Fuuu nagyon megértem a lányt :/ Nekem is hormonproblémám van , sötétbarna a hajam, szóval a szőr/pihe is jobban látszik. Ráadásul nagyon fehér a bőröm, barnulni meg csak nagyon nehezen tudok. Nem volt még barátom, de ha ilyen miatt elhagyna..egyrészt megérteném, még szerintem is undorító (még úgy is, hogy szedem ahol tudom), másrészt belehalnék, hogy olyan miatt ábrándul ki belőlem amin nem tudok változtatni. 15/L
2015. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Félreértés ne essék, nem szőrös a hasam a mellem, stb. (még a talpam se), a lábamat és a hónaljamat is szőrtelenítem. De hova fajul ez a világ, ha már a szőrt is hibának tekintik? Szőre mindenkinek van, ha kevés és világos is. Nem mellesleg a haj is szőr..
2015. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!