Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha barátnőtők, azt mondaná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőtők, azt mondaná hogy nem érzi késznek magát egy kapcsolatra és egyenlőre csak barátok leszünk, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Majdnem félévet jártunk. És jó beszélgetünk,de akkor is üreséget érzek.
2015. máj. 18. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom mi ez az üresség. Exemnél is ez volt. Ő nemrég szakított a barátnőjével és még nem állt rám készen. Azt mondta, hogy beszélgethetünk és átmehetek hozzá hogy ellegyek ott (csak mert nagy kertes háza volt), de nincs szex, nincs semmi romantika, csak baráti viszonyba vagyunk, aztán majd meglátjuk pár hónap múlva, de az is lehet hogy évek kellenek hozzá. Szenvedtem miatta egy csomót, mert akartam őt, és ráadásul ott is volt mindig előttem, mert soha nem álltam meg hogy ne menjek át hozzá. Végül beláttam hogy ennek nincs értelme. Olyan nincs hogy egyenlőre. Azt aki ilyet mond végleg ki kell törőlni az életünkből és soha egy másodpercet sem azon rágódni hogy valyon mikor fog majd akarni. Hidd el te is jobban jársz vele, mert most vársz vársz, végül a csaj már annyira készen lesz egy új kapcsolatra hogy összejön valaki mással, te meg hoppon maradsz.
2015. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti hogy veled nem akar kapcsolatot. fogadd el, lepj tovabb.
2015. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!