Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk ti kiállnátok a barátnőtö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti kiállnátok a barátnőtök mellett ha éppen egy depressziós korszakát éli?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, ti sem voltatok a legjobb állapotban mikor összejöttetek vele, de ő boldoggá tett, most viszont neki van szüksége segítségre. Sok törődésre és hogy minél több időt vele töltsetek. Segítenétek neki vagy inkább azzal lennétek elfoglalva hogy nektek már milyen király életetek van? Csak mert nekem rosszul esik hogy a barátom az utóbbit választja, és mindenkitől azt kapom vissza hogy ő már boldog és ne húzzam le. Igen boldog mert azzá tettem és most szükségem lenne rá hogy ő is boldoggá tegyen. :S

17/L


2015. máj. 14. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,kiállnék,a barátnőm nagyon érzékeny,bár nem depressziós,de igen kiállnék mellette.Bár én tudom milyen amikor szomorú,de mindig biztattom :)
2015. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Azt hittem ez alap.
2015. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát elég hálátlan, meg nem jó fej a barátod. Én kiállnék, pont mert hogy én is be szoktam borulni néha. 42f
2015. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ilyen a barátod :( pedig nincs annál jobb érzés amikor,rossz kedved van és átölel az akit szeretsz.Én ha lehet mindig a barátnőmet választom,ha kockulok és láttom feljött facere abba hagyom a játékot és ráírok.
2015. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem én vagyok a gáz az miatt hogy zavar hogy a barátom észre sem veszi hogy felléptem? soha nem ír rám magától csak ha én írok neki. :S
2015. máj. 14. 15:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolatban alapvető, hogy a felek föltétel nélkül kiállnak egymás mellett, és támogatják egymást.
2015. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy gáz :) De jó volna tudni miért ilyen veled a barátod :(
2015. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez alap
2015. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ne kivüröl várd a megoldást
2015. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!