Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szülők, felnőttek! Ti elengedn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, felnőttek! Ti elengednétek 13 éves lányotokat hogy ott aludjon a barátjánál?

Figyelt kérdés

Találkoztunk már a fiúval 2szer a szüleivel is jóban vagyunk megbízható fiú.De elképzelhető valami nem? ettől félek szóval szülők! Ti mit tennétek? Köszönöm

Tinik is írhatnak! 👧🏼👦🏼👫💑💏



2015. máj. 18. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Először leülnék beszélni a lányommal, aztán a másik szülőkkel. Ha a gyerekeknek józan esze van, nem fognak "többet" is csinálni 13 évesen, mert tisztában vannak vele, hogy még korai. Ha meg annyira azt akarják, úgyis találnak rá máskor/máshol módot... Meg legyen egy külön ágy, úgy csak olyasmi lenne, mintha két jó barát egymásnál aludna.

Kérdező, a felnőttek, még inkább a szülők válaszait vedd komolyabban, ők teljesen másképp gondolkodnak, mint azok akik nem élik át, hogy milyen gyereket nevelni, stb. :)

16/L

2015. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%
Mi 16 évesek vagyunk a barátommal , szilveszterkor az ő apukája azt kérte ,hogy külön emeleten aludjunk ,ő egyszer aludt itt akkor együtt aludtunk (nem történt semmi). Én a saját nevelésemből indulok ki ,tehát valószínűleg 13 évesen a gyerekem nem csinálna még semmi olyat amit nem kellene ,ezért elengedném (egy beszélgetés után mind a gyermekemmel ,mind a fiú szüleivel) ,de az együtt alvást nem engedném csak idősebb kortól.
2015. máj. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. máj. 18. 21:00
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

Legyen szó külön ágyról/külön szobáról én nem engedném. Ugyan az előttem szólónak igaza van abban, hogy 13 évesen (ha a srác is annyi) tényleg elég "nokedli" lehet...13 éves az öcsém és inkább nem mondom min gondolkozik és miről beszél egész álló nap. Nekem is volt 13 évesen barátom, de eszembe nem jutott volna megkérdezni anyát, hogy együtt alhatunk-e.

17/L

2015. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
És ha az adótt szituácioban Fiúről lenne szo akkor mi lenne a helyzet?
2015. máj. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

Hogyan lehet 13 éves lánynak barátja? Ennyi idősen örültem, hogy megcsináltam a matekházit és elmentem sétálni a kutyámmal...Mindegy, szerintem nagyon korai lenne ez, még ha együtt alváson kívül nem is történik semmi. Nem értem, miért rohannak ennyire a mostani tinik, 20 évesen mi lesz nekik újdonság vagy izgalom, ha már ennyi idősen elkezdik ezt? Tehát én biztosan nem hagynám még, töltsék együtt a napot, de este még aludjon mindenki a saját szobájában egyedül.

20/L

2015. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
49%
Semmiképp sem engedném el.
2015. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!