Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mindenki csak bant. Ha osszegy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki csak bant. Ha osszegyulemlik a bantas ti mit csinaltok?

Figyelt kérdés
megbant az akit szeretek, fenyegetnek az iskolaban, a tanarok orditoznak velem ok nelkul es flegmak, utanam jarkal egy fiu akitol felek es nem tudom le se koptatni, szamla tartozasom van, nem talalok diak munkat. el vagyok keseredve. valami otlet? mitol lesz jobb a kedvem? nagyon lehangolt vagyok sirok sokszor a nap folyaman.
2015. máj. 18. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond meg kik azok, levágom a fejüket, szétrugom a töküket, megetetem őket a hibrid állatommal, felakasztom őket, kivágom a belüket, megmérgezem őket, macsétával kettévágom, feldarabolom, megeszem őket élve, lemészárolom a családjukat
2015. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D sajnos nevet nem mondhatok. a szerelmemen kivul pedig a tobbit szivesen oda adnam a hibrid allatodnak eledelkent:D
2015. máj. 18. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van valami bolondsága, amivel az ilyeneket levezeti...

Éneklés, tánc, festészet (Művészet), főzés, sütés,(konyhaművészet) futás, foci...(sport)

Csak meg kell találni a dolgot, ahol kiadhatod magadból, és ha úgy érzed, minden a nyakadba akar zuhanni,menj el futni, boxolj,vagy amit akarsz :D


Esetleg kezd el zenéket hallgatni, és fokozatosan boldogabbakat (tilos újrahallgatni!) kezdj lejátszani, nekem beválik! ;)

2015. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 cvikmajster válasza:

Ne gondolj a bajjal. Könnyü mondani tudom. De sosincs olyan rossz, hogy ne lehessen újra jó.. Minden vihar után jön egy nap. Hallgass zenét, nekem a zene a gyógyszerem mindenre. Élvezd ki minden egyes pillanatot ami szép.


Suliban keress nagyobb osztályból ismeröst, hogy ö mit tanácsol a tanár problémára.

A srác meg igazán egy szerencsétlen.... ha az okoz valakinek boldogságot, hogy mást félelembe kerget, hát akkor gratulálok....

Hát a tartozásra meg annyit mondanák, ha suliba jársz akkor biztos szüleid k0zel állnak hozzád, azaz nem egyedül élsz, és ha mégis, akkor kérj tölük segítséget, mert mégiscsak ök a szüleid.. :-)

2015. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Velem is pont ugyan ez van.. persze nekem picit más a helyzet, mert én szerintem egy kicsit fiatalabb vagyok nálad. Borzasztó így élni, jól tudom. Rengetegszer gondolkoztam azon is hogy bántom magam, mert nem látok kiutat és nincs semmilyen célom az életben. Hogy így érzek, hogy úgy, de tudom hogy ez így nem mehet tovább. Továbbá én kezdő pánikbeteg is vagyok, bizonyos helyzetekben rosszul leszek és nem tudok kezelni néha mindennapi helyzeteket. Már ott tartok, hogy fel akarok keresni egy pszihológust, mert úgy érzem már más nem segíthet.. vagy legalább egy próbát megér. Szóval én neked is ezt tanácsolnám, mert ha már ott tartasz hogy minden baj van és nem tudsz semmit tenni csak sírsz de az sem segít (nálam általában ez van) talán egy orvos segíthet. Nekem a családommal is nagyon rossz a kapcsolatom, főleg az anyámmal, olyanokat tett hogy én már nem tudok rá az anyámként tekinteni.. apám meg nagyon szereti az alkoholt, a családban nincs is olyan akivel ezekről a dolgokról beszélhetnék. Barátokból az úgy nagyon nincs sajnos. Szóval egyedül vagyok a bajommal és el vagyok keseredve. Hidd el nagyon meg tudlak érteni, szörnyű dolog ez :(
2015. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor mar tele van a nem letezo tokom az egesz vilaggal es minden idegesit mar, elmegyek egy koncertre. Ott nem kell megfelelnem senkinek, lehetek onmagam es kiordithatom magambol a felgyulemlet duhot, stresszt.
2015. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

koszonom a kommenteket :) nagyon jok:) otos kommentelo en is panikbeteg avgyok vagy voltam. regebben velem is volt ilyen hogy nem tudtam kezelni. elmentem a haziorvosomhoz, kiirt egy bogyesztami nem nyugtato, a nevet szivesen megadom ha irsz egy privit es van egy par jotanacsom rohamkezelessel kapcsolatban irj es segitek.


:)

2015. máj. 18. 22:21
 9/9 anonim ***** válasza:

edzek, összetörök valami(vagy valakit)

a fenyegetéseket meg egyszerű kezelni(legalábbis én így vettem észre):

harcra készülő mozdulatok(kés könnyen elérhető pozícióba helyezése[úgy hogy az ellenfél lássa], bakancs megütögetése[jól hallhatóan összekoppantva az acélbetéteket]), fenyegető megjelenés

2015. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!