Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok ha izgultok (? )

Ti mit csináltok ha izgultok (? )

Figyelt kérdés
Ti mit csináltok ha nagyon izgultok? Mert én fellépés előtt nagyon félek, meg mindig azt hiszem hogy elrontom és akkor úgy is lesz! Ti mit csináltok ilyenkor? Milyen trükköket tudtok izgulás ellen?
2015. máj. 18. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
dobok egy hátast
2015. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Izgulok
2015. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bedobok egy Snikerst, vagy bármilyen csokit, utána 10 perc rágó, és mehet a menet
2015. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

altalaban ha nagyon izgulok eneklek.. ez eltereli a figyelmem es megnyugtat a halk dudolas :) vagy szamolok magamban lassan egytol tizig kozben melylelegzetvetel

masik ilyen dolog mikor zavarban vagyok vagy felek van egy kis oram es annak a ketyegeset hallgatom:) ez szinten megnyugtat:D remelem segitettem

2015. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én táncolok, izzad a tenyerem és nem kapok levegőt, pluszba még okoskodok is:'D
2016. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!