Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Más is érez úgy hogy a párkapc...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez úgy hogy a párkapcsolatok csak tönkre teszik?

Figyelt kérdés
Úgy érzem egy kapcsolat nagyon legyengít lelkileg. A végletekig tudok ragaszkodni valakihez és függni tőle. Szinte a megszállottja leszek, persze ezt eddig senkinek se mondtam el, mert nem akartam senki nyakán lógni, és mindig más érdekeit néztem. Rettenetesen szenvedtem minden kapcsolatomba mégse, tudok szakítani és szingli lenni. Az első kapcsolatom azzal végződőtt hogy öngyilkos akartam lenni, mert mindenkit ellöktem magam mellől hogy a barátommal többet lehessek , végül már neki se kellettem és teljesen egyedül maradtam. Tény hogy ezer más bajom is volt, de legfőképpen a kapcsolat készített ki. Nem tudom mit csináljak hogy jobb legyen. Más is érez, érzett már így vagy csak én vagyok ilyen lelki roncs?
2015. máj. 18. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én még csak úgy éreztem, hogy nem érdemes együtt lenni a barátommal ilyen sok ideje, mert sokan mondogatták, hogy elvesztegetem a fiatalságom, legyek inkább barátokkal. Viszont én úgy gondolom, hogy ameddig jól érzem magam vele addig miért ne járhatnék vele? Szerintem próbálj meg felállítani egy fontossági sorrendet, de ne mindig a barátod legyen az első. Ne érezze egyfolytában, hogy csak tőle függsz. Öngyilkos pedig ne legyél, mindig van megoldás! :)
2015. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Helló :)

Nagy valószínűséggel csaj lehetsz de ha nem bocsi.

Valószínűleg csak játszanak/játszottak veled.

Játszd az elérhetettlent, nem kell kimutatni neki, hogy képes vagy mindenkit ellökni magad mellől érte. Sok sikert! -tolka :)

2015. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez ismerős,és én is gondolkodtam az öngyilkosságon is,mikor először voltam szerelmes,pláne hogy nekem akkor barátaim nem is voltak,és a sráccal együtt se voltunk...

Öngyilkosság azóta nem jut eszembe ilyeneknél,de még mindig tönkre megyek egy kis csalódástól is...17/L

2015. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia én is iylen vagyok de férfiba nagyon semmit se tudsz tenni ellene semmit se
2015. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak nekem nincsenek barátaim, a barátom nem tudja hogy ilyen rosszul vagyok, mert neki azt mutatom hogy jól érzem magam, pedig ürességet érzek, hogy nincs értelme az életemnek. néha úgy érzem hogy legszívesebben kiugornék az első kamion elé.
2015. máj. 18. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!