Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha egy foglalt...

Mit tegyek, ha egy foglalt srác folyamatosan célzásokat tesz, és nekem nagyon tetszik, különösen a személyisége?

Figyelt kérdés
Szerintem biztos nem tudja, hogy bejön nekem, mert én jól leplezem, de úgy érzem, hogy tesztel engem, mintha kiakarna deríteni, mit gondolok róla, ha meg néha összefutunk, nagyon bámul minden..,Nem akarok szemét lenni a csajjal, de még soha nem találtam ilyen pasit, nem tudom elfelejteni! :(
2015. jan. 4. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Várd meg a szakításukat.
2015. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bokolj vissza. Kicsit szivd a veret. :) ha annyira raj csávó,közeledni fog. De lehet h csak dongetni akar. De lehet h rossz a kapcsolata es azert nézelődik. Proba cseresznye. Hajra !
2015. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Menekülj! :) Ne ess az én hibámba. Lehet, hogy végül szakít miattad (ilyet is hallottam már), de addig semmiképp ne kezdj vele, amíg nem szakít a barátnőjével. Egy szerelmi háromszögből mindenki vesztesen távozik. (Tapasztalat.) Persze, a döntés a Tiéd.
2015. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jót akarsz magadnak,akkor kimaradsz ebből.Más életét is szétbarmolhatod,meg a magadét is.Most még ezt nyilván nem látod,de van még szabad ember a világon,aki éppúgy megtud fogni.Nem mondom,hogy könnyű,de mindenkit el lehet felejteni.
2015. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! :)

Utolsó: a saját életemet sajnos barmoltam már szét... De utólag érzem, hogy jól döntöttem, és most meg azt érzem, hogy nem igazán illenek a lánnyal össze, és ezt nem magam miatt mondom, hanem mert találkoztam már vele,meg amiket a srác is mondott, azok alapján.

2015. jan. 4. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!