Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzem így? 17/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem így? 17/L

Figyelt kérdés
Már egy hónapja van barátom. Ő 20 éves, én 17. Nagyon szeretem, de gyakran úgy érzem, eltörpülök mellette. Külsőt illetően. Ő izmos és jóképű, én viszont kifejezetten csúnyának és kövérnek érzem magam mellette, holott sokak szerint ez hülyeség. Semmi önbizalmam nincs és nem is volt sohasem. De nagyon rossz érzés ez, hogy kevésnek érzem magam mellett. Hogyan küzdhetném ezt le? Köszönöm a rendes válaszokat!!!

2015. máj. 21. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Találd ki, hogy Elméletileg mivel lehetne magadon javitani. Mozgás, étrend, ruhák, cipők, fodrász, hobbi. Es ezek kozul csinálj párat. Az önbizalmat építeni kell, tudatosan. Dolgozz azon, hogy tetssz magadnak :)
2015. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egész egyszerűen ne azzal foglalkozz hogy hogyan festesz a barátod mellett. Ha ő veled van és szeret téged, akkor olyannak szeret amilyen vagy, akármilyen legyen is az. Egyébként pedig abból amit leírtál ha jól értem te a kis gyenge nőnek érzed magad a nagy medve mellett. Ami ha jobban megnézed nem olyan vészes, hiszen valószínűleg azért vele vagy mert az a típus jön be neked.

Aztán a másik dolog, hogy az önbizalmad hiánya az szerintem inkább abból adódik valószínűleg túl szerencsésnek érzed magad azért mert meg tudtad kapni azt a pasit amilyenre vágytál és ez még túl hihetetlen neked. Szerintem ez az érzés el fog múlni. 1 hónap még nagyon az eleje az összeszokásnak egy kapcsolatban.

2015. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!