Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha csúnya fiúként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha csúnya fiúként úgy érzem sosem találok olyan lányt, aki képes lenne valóban vonzódni hozzám és őszintén szeretni engem?

Figyelt kérdés
Mert elvileg van most csajom, mégis látom, hogy tapadnak rá a helyesebbnél helyesebb srácok és egyre jobban erősödik az érzés, hogy el fogom veszíteni emiatt. Így is nehéz csajoznom a fejem miatt, genetikailag elég ronda arcszerkezetem, arvonásaim vannak, tipikus csúnya szűz nyomi kinézetem van emiatt, pedig nem vagyok már szűz rég. Nagyon nehezen jön össze egy randi is a legtöbb csajjal a csókról és egyébről nem is beészlve. Vért izzadok egy nyamvadt csókért is sokszor, míg egy helyes fiúnak ez teljesen rutin, napi feladat, mert bárkit megkaphat a jó arcvonásai miatt, ami nekem sosem lesz én mindig csak egy csúnya srác maradok. Ezért se szoktam érteni, miért is jártak, járnak velem csajok. Az is fura, ha valaki helyesnek tart. Gondolom ez valami kamu, nyugtató duma, mert a legtöbb ember engem csúfol és csúnyának nevez. Főleg a tini csajok szeretnek a képembe vihogna, ha meglátnak. Sokszor feltűnősködnek hangoskodnak, beszólogatnak ha meglátnak. Elég egyértelmű célzásokat kapok arra, hogy csúnya vagyok, és fáj, de muszáj érzéketlen alfahímnek mutatni magam. Eddig egy barátnőm volt, akire nem tapadtak a fiúk, vele volt a legjobb, mert nem kellett félnem, hogy lenyúlják tőlem, de sajnos a mostani csajomra rengeteg fiú nyomul. Azt hiszem jobb lenne egy csúnyácska lánnyal járnom, de sokszor nekik sem tetszem, ami érthető, hisz csúnya fiú vagyok. Jó lenne egy csúnyácska lányt találni, akinek csak én kellek és akire sennki más sem nyomul.
2015. máj. 20. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
most mit panaszkodsz? csak van barátnőd becsüld meg semmi se tart örökké
2015. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hány èves vagy? Privátba kapok kèpet?
2015. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan ez van velem is, csak nekem sosem volt barátnőm és még szűz vagyok, de még csak csókot sem kaptam soha. De veled ellentétben engem ez nem zavar, kerestem más témát ami érdekel és azzal foglalkozom. Egyszerűen emi nem megy azt nem szabad erőltetni. Mert ha erőltetve van a dolog az már régen rosz. Szóval keress valamit, valami hobbit vagy valamit amit szeretsz és azzal foglalkozz. Én pl imádom a kamionokat, kamionsofőr szeretnék lenni és ezért kezdtem el harcolni. És hidd el ha ilyesféle célt választasz akkor enm fogsz annyi visszautasítást kapni. Ma a külső a legfontosabb, ha egy fiú nem swagyoló izmos csupasz helyes cicafiú akkor már esélye sincs a lányoknál. Ez van a csaúnyafiúknak ez jut, én elfogadtam, neked is elkéne. Kismilió másik jó dolog is van az életben és nem ott kell leragadni ami nem nekünk való.
2015. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
UI.: Én 19 vagyok.
2015. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!