Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 éves lány vagyok és eddig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok és eddig bárkivel beszéltem mindenki azt mondta, hogy tiszta olyan vagyok mint egy 16-17 éves. És hat őszíntén néha ugy is érzem magam. Ez normális?!

Figyelt kérdés
A barátaimat is csak a nálam jóval idősebbek közül "választom meg", és a fiúk terén is szinte csak az idősebbek jönnek be. Sőt a a vágyam a fiúk után is egyre csak nő. Ezek szerint most velem van a baj? Vagy egyáltalan ez baj? Mondjatok légyszíves véleményeket! Nem egészen vagyok vele tisztában, hogy jó úton haladok-e.. vagy inkább vissza kéne-e fognom magam?!
2015. máj. 22. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:

szia, nincs baj, sok ilyen van

nekem pedig a fiatalabbak jönnek be :O 19/F

2015. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok sajna.. :(


Bocsi hogy nem tudtam válaszolni

2015. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vele baj, erettebb vagy mint az ismeroseid. De azert ovatosan azzal a rohanassal! Nehigy olyanokat csinalj amiket megbansz majd.

18/L

2015. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 To7ka ***** válasza:

Teljesen normális, hogy ha érettebb vagy korodnál nehezebben jössz ki a veled egyidősekkel. Akár lányokkal, akár srácokkal. És az is normális, ha Téged (mivel érettebb vagy) elkezdtek már érdekelni a srácok, akik közül meg logikusan szintén az érettebbekkel, idősebbekkel találod meg a közös hangot.

Én fiú létemre is hasonlóan éreztem (egyébként ez a bizonytalanság-érzet is megvolt), általános 8-ba a többi srác pokemonos tazókat gyűjtött és pörgettyűs játékkal játszott engem meg már egy jó éve a lányok érdekeltek, és utaztam a barátnőmhöz amikor tudtam..:)


De valóban, ahogy korábbi válaszoló jelezte, ne akarj túlkompenzálni. Az érettségeddel járjon több ész is, felnőttesebb gondolkodás, és ne menj bele dolgokba amit magadtól nem csinálnál, de az idősebb barátok, vagy srácok akarnának. Legyél annyira erős önmagadban, hogy ne akarj megfelelni másoknak, és úgy nem lehet semmi bajod!:)

2015. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, normális, bár időnként nehéz, de később jól jöhet, hogy érettebb vagy, meg az hogy korábban értél.
2015. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Halloween Boszi ***** válasza:
Vicces, agyilag én is érettebb vagyok a koromnál, de ez nem nyilvánult meg soha a másik nemhez való vonzódásban. 16 leszek, és még nem tetszett senki. A baráti köröm tagjai pedig évekkel idősebbek nálam, a legjobb barátom konkrétan 25 éves - és ő is érettebb a koránál. Van ilyen, ne izgulj miatta, inkább használd ki! :) Sokszor nehéz, de általában könnyebb elviselni a veled egykorúakat, ha okosabb vagy náluk. :) Mert nyilván így van, ha a baráti köröd is e szerint alakult.
2015. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Korán érő vagy de ebbe nics semmi rossz sőt ez inkabb jó mert a fiúknak az ilyen féle lányok jönnek be többnyire
2016. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok,de én nem rosszként fogom fel. A fiúknál pedig szerintem ez inkább előny

L

2019. ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!